Προς το περιεχόμενο

Κατι ηξερε εν τελει ο παππους - Hiwatt DR 103


stavrilian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'ευχαριστώ, το είχα δει και γω χθές αλλά παρα είναι χύμα όμως για on line παραγγελια  Roll Eyes

 

παντω πριν απο 5-6 χρονια ειχε αγορασει ενας φιλος μου εναν VOX απο αυτους και ολα πηγαν καλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οποτε Σταυρο δεν χρειαζεσαι το MI audio μετα κ το πουλας σε μενα :) :) :)!! Αντε παρε την κεφαλη γρηγορα σε παρακαλω!!!!

 

Μα προφανώς και δεν θα χρειάζομαι το MI Audio μιας και σκοπεύω να ανοίγω το κεφάλη μέχρι να γκαζώνει  :o :o :o

Αν τεθεί ποτέ θέμα πώλησης, θα είσαι ο πρώτος στην λίστα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έχω δει και τους sound city, θα προσπαθήσω για το real thing όμως αρχικά  :)

 

Καλή τύχη. Έχεις θέσει στον εαυτό σου τον ευγενέστερο των στόχων! ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να ΔΟΚΙΜΑΣΩ εναν Hiwatt (ποσο μαλλον να αποκτησω) ειναι ενα ονειρο που δεν εχω εκπληρωσει ακομα. Η περιεργεια ειναι πολυ μεγαλη.

 

Προσφατα ο ceriatone (www.ceriatone.com) μεταξυ των κιτ που προσφερει περιλαμβανει και τους hiwatt. Το ερωτημα ομως ειναι ακριβως στους transformers που χρησιμοποιει...........εξαλλου και ολοι οσοι εφτιαξαν Hiwatt (σε μια προσφατη αναβιωση της φιρμας) η κοπιες αυτων δεχτηκαν κριτικες ακριβως για αυτο το σημειο.....

 

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατάφερα να ακούσω έναν custom lead 100 σε καλούτσικες εντάσεις και με την ησυχία μου αυτό το καλοκαίρι.

 

Breathtaking experience.

 

Απο τότε λέω κάθε μέρα, τουλάχιστον 5 φορές, στον εαυτό μου ότι δεν έχω λεφτά για έναν εκτος αν ζήσω με παξιμάδια και ότι ο sound city 120 είναι πολύ δυνατός για το διαμέρισμα.Και κάθε μέρα γίνεται και πιο δύσκολο.

 

Μην δοκιμάσεις κανέναν αν δεν είσαι σίγουρος για την κράση σου και τις αντοχές σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως αυτοι οι ενισχυτες ειναι ουσιαστικα αχρηστοι στην Ελλαδα μια και πουθενα δεν θα μπορεσεις να τους ανοιξεις ωστε να ακουσεις τον πραγματικο υπεροχο καθαρο τους ηχο σε ολο του το μεγαλειο....ασε που θελουν οπωσδηποτε 4Χ12 καμπινα με μπλε Fane για να "παιξουν" οποτε θες και τον Πυρομ Δημα απο διπλα να στην κουβαλαει... :(

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως αυτοι οι ενισχυτες ειναι ουσιαστικα αχρηστοι στην Ελλαδα μια και πουθενα δεν θα μπορεσεις να τους ανοιξεις

 

Εγώ πήγα Κυπρο για να τον δοκιμάσω. (σορυ δεν άντεχα)

 

Πάντως τώρα πια βγαίνουν και μικρότεροι, πχ ο custom 20 kai custom 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου βρε SF, αλλα τέτοιο μηχανησμα δεν το παιρνεις για να το κουβαλάς απο δω και απο κει σε μουσικές σκηνές και μαγαζάκια, έχω τετοιο ενισχυτή.

Το έχεις στην υπόγα για μετά το live  ;) (να το δείχνεις στις groupies  ;D )

 

οποτε θες και τον Πυρομ Δημα απο διπλα να στην κουβαλαει...

Πύρομ, όπως Μήτσομ'? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα Κυπρο για να τον δοκιμάσω. (σορυ δεν άντεχα)

 

Πάντως τώρα πια βγαίνουν και μικρότεροι, πχ ο custom 20 kai custom 7

 

ναι αλλα δεν "ειναι" HIWATT. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου