Προς το περιεχόμενο

Στίχοι Mυθωδία


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πόσο ρε φιλε μου μπορεί να σου επηρεάσει την ζωή σου αυτό το karma του σεβαστού noiz,υποθέτω καθόλου

 

προσωπικα καθολου ειληκρινα!

με πειραζει ομως ο τροπος εκφρασης κ συμπεριφορας του Eye απεναντι στους users.

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν μου λες ωρέ harisexp, για ποιο λόγο μου επιτίθεσαι; Έγραψα εγώ κάτι για εσένα; Εγώ σχολίασα τον παν-ηλίθιο που έφτιαξε αυτό το βίντεο. Τόσο πολύ τον πίστεψες, ώστε τις προσβολές προς αυτόν τις αντιλαμβάνεσαι ως προσβολές προς εσένα;

 

Δε φτάνει που επέλεξες αυτή την ακατανόμαστη σαχλαμάρα για να μας την δείξεις και να την συζητήσουμε, μου τη λες κιόλας;

 

Δεν είμαστε καλά...

 

 

Yπεθεσα οπως και ο φιλος giannis μαλον, οτι αναφερθηκες σε μενα .Σορυ γαι την παρεξηγηση .Παντως πιστευα οτι το θεμα ειναι αξιολογο αφου αναφερεται σε ενα τοσο διασημο εργο και προσωπο.

Συγνωμη για τον χρονο σας.  

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Ερωτήσεις

 

1) Το βίντεο τι αποδεικνύει ? Οτι μιλάει για τον Δια , οτι μας γίνεται μια πλύση εγκεφάλου υποσυνείδητα ?

 

2) Η συναυλία απο το Υπουργείο Πολιτσμού δεν χρηματοδοτήθηκε 2 Δις κίολας που οδήγησαν τον Θεωδοράκη να συγκρουστεί με τον Βαγγέλη και να πει "εγώ θα έκανα καλύτερη μουσική " και ο βαγγέλης να απαντήσει ότι θεωρεί τον θεωδοράκη μέγιστο μουσικό και ότι τα λεφτά αυτά πήγαν μόνο για την συναυλία ?

 

Από όσο ξέρω η Νασσα το μόνο που έκανε ήταν να προβάλει το γεγονός μαζί με την όλη αποστολή στον Άρη.

 

Η συναυλία χρηματοδοτήθηκε απο την τσέπη του Ελληνικού λαού. Έχω αγοράσει το DVD και πραγματικά είναι ότι πιο φαντασμογορικό έχω δει στην ζωή μου . Και η μουσική δεν είναι άσχημη , την θεωρώ την τελευταία σοβαρή δουλειά του Βαγγέλη. Απο εκεί και περα πάτωσε.

 

Η μάλλον τα εγκαταλάλειψε και πολυ καλά έκανε. Έχει προσφέρει πολλά , σειρά των νέων τώρα.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η μεταφραση(φωνητικη οπως ειπε )  που ειδαμε στο βιντεο μου θυμιζει λιγο το παρακατω βιντεο

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε κοκκορα Αντωνηηηη..Shoot 'em up!

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Η ζωη ειναι συνομωσια απο μονη της και χωρις στιχους!

(Ε να μην εχω και γω μια φιλοσοφια?  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα καθολου ειληκρινα!

με πειραζει ομως ο τροπος εκφρασης κ συμπεριφορας του Eye απεναντι στους users.

 

Για κοίτα και αυτό:

 

Το κάρμα είναι η φήμη κάποιου στο φόρουμ.

 

Αυτουνού, πόσα μείον στο κάρμα θα του έριχνες;

 

Wake up and smell the coffee.. :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-1 κάρμα σε Wow! και yameth!! 8)

ΤΩΡΑ!....του ρου ρου του ρου ρου ρου...

 

''Μπορείς και εσύ να ορθώσεις το ανάστημά σου ΤΩΡΑ! Πριν να είναι αργά, αντιστάσου! Κόλλα αφίσες παντού!''

 

του ρου ρου του ρου ρου ρου....

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η μεταφραση(φωνητικη οπως ειπε )  που ειδαμε στο βιντεο μου θυμιζει λιγο το παρακατω βιντεο

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

;D ;D ;D ;D

 

να σου αφαιρεθει το καρμα...........μου εκλεψες το ποστ μου...

 

Κατα τα αλλα το βιντεακι με εριξε σε βαθυ στοχασμο και περισυλλογη.....(τακα-τακα-τακα-τακα)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου