Προς το περιεχόμενο

Το νεο Δολλαριο...


alderbody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, μαριάννα, αλλά μία ερώτηση μόνο: γιατί δεν κάνετε μαζί μπανάκι, να μην ξοδεύουμε και πολύ νεράκι. Εντάξει, υπάρχει ένας κίνδυνος για ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αλλά σκέψου τα οικολογικά οφέλη...

 

Δεν είμαι άνθρωπος που ρίχνει ποτέ το επίπεδο της συζήτησης,ποτέ δεν προσβάλλω το συνομιλητή μου,αλλά σε εσένα eye θα κάνω μια εξαίρεση γιατί πολύ απλά η ειρωνεία σου και η κακότητα σου ξεπέρασε κάθε όριο και έφτασε μέχρι μια κοπέλα,που τυχαίνει να είναι η κοπελιά μου!Κάποιος πρέπει να σου πεί ότι όταν μειώνεις τους άλλους δεν ανεβαίνεις εσύ,αλλά τότε φαίνονται τα κόμπλεξ και τα απωθημένα σου!Κατάφερες να κάνεις έξω φρενών και να διώξεις ένα μέλος με προσφορά στο νόιζ,μας έδειξες πόσο καλά ξέρεις ορθογραφία,πόσο μορφωμένος είσαι(με τις παπαρολογίες σου),μας δίνεις "δικτυακά χαστούκια" και -1 κάρμα γιατί δε συμφωνούμε μαζί σου!μιλώντας μαζί σου απλά χάνω το επίπεδο και την υπομονή μου!Συγχαρητήρια ρε φίλε εισαι μεγάλος μάγκας και ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο,γιατί σου δώθηκε μια εξουσία(του moderator ενος forum) και δρας ανεξέλεγκτα και με χαιρέκακο τρόπο!"ΑΡΧΕΣ ΑΝΔΡΑ ΔΕΙΚΝΥΣΙ" φίλε Wow! σε μια "νεκρή γλώσσα"-όπως είχες αποκαλέσει τα αρχαία ελληνικά σε άλλο thread-αν δεν τα καταλαβαίνεις λόγω της αμορφωσιάς η της στενοκεφαλιάς σου στείλε μου pm να στο εξηγήσω(είδες τι όμορφα είναι να σε προσβάλλει ο άλλος??)

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 222
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ok Wow!.

 

Δεν χρειάζεται να με προσβάλλεις έτσι. Εμένα και τον οποιοδήποτε.

 

 

Είσαι ότι είσαι, αλλά δεν σε πάω καθόλου.

 

Είσαι υπερβολικά αντιπαθητικός. Απίστευτα αντιπαθητικός. Είσαι τόσο αντιπαθητικός που δε μπορώ να το εκφράσω. Είσαι αντιπαθητικός μέχρι εκεί που δε πάει. Είσαι καρα-αντιπαθητικός. Αντιπαθητικάρας!

Αντιπαθητικος-αντιπαθιτηκος-ανειπαθυτεικως!

 

χαχαχαχαχα παιδια ο καθενας εχει και το προβληματα του

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, αν όλο αυτό γίνεται σοβαρά, ή είναι κάποιου είδους πλάκα? καυγάς τύπου ριάλιτι, τονώνει την τηλεθέαση και πάει λέγοντας...

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα και τις 22 σελιδες μονοκοπανια...

νομίζω οι μισές περίπου ήταν προσβολές οχι μόνο προσωπικά σε άλλα μέλη, αλλα και

γενικότερα σε ανθρώπους που τυχαίνει να είναι επισκέπτες και σκέφτονται διαφορετικά.

Και εγώ προσβλήθηκα αλλα δεν έχει σημασία.Αυτό που έχει σημασία ειναι αν αξίζει αυτό

στο φορουμ και σ'αυτά που προσφέρει.

Οι υπόλοιπες σελίδες περιείχαν τις απόψεις των μελών πάνω σε ενα de facto OFF TOPIC THREAD

στις οποίες διαφωνώ σχεδόν σε όλες(μαντέψτε τι είμαι) αλλά πάλι δεν εχει αυτό σημασία

γιατί το σηματάκι πάνω αριστερα λέει:

 

ΝΟΙΖ-Music technology online.

 

Νομίζω όλοι μας μπαίινουμε καθημερινά στο φορουμ για να ανταλλαξουμε αποψεις για θέματα μουσικής.

Πολιτικές και άλλου είδους απόψεις είναι λίγο άτοπες.Κι εγώ ασχολούμαι με την πολιτική είμαι κομματόσκυλο

αλλα δεν θα το θίξω εδώ μέσα.Θα το κάνω εκεί που ενδείκνυται με όση πυγμή θέλω αλλά με σεβασμό.

 

Μια άποψη όμως θα την εκφράσω:

θεωρώ αδιανόητο για κάποιον modulator να φέρεται έτσι σε άλλα μέλη.

δε με ενδιαφέρουν οι απόψεις αλλά αν οι modulators δεν κρατάνε το επίπεδο του φορουμ

τοτε δεν θα το κάνει κανείς.Ούτε το να βρίζεις "κομματόσκυλα" ούτε την κοπελιά δεν αρμόζει εδώ.

Οι modulators θεωρώ θα πρεπε να ναι λιγο λιγότερο ενθουσιώδεις και πομπώδεις ακόμα κι αν απλά λένε την άποψή τους.

Ενα απλό μέλος θα παρεξηγηθεί σίγουρα περισσότερο αν θιγεί απο σας παρά απο ένα αλλο απλο μελος.

(Δε μιλάω για λογοκρισία, αλλά για ζύγισμα των χαρακτηρισμών και των εκφράσεων)

 

Εγώ πάντως ντρέπομαι για την έκβαση αυτού του thread και την ύπαρξή του προς δημόσια ανάγνωση.

Ούτε για την TONELAB δεν έχει πεσει τοσο πολύ και βαρύ  ξύλο...

 

ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ από όλους και πρώτα απ'ολους απ τους modulators(να παραδειγματιζόμαστε κ οι υπόλοιποι).

 

My penny...

 

 

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα και τις 22 σελιδες μονοκοπανια...

νομίζω οι μισές περίπου ήταν προσβολές οχι μόνο προσωπικά σε άλλα μέλη, αλλα και

γενικότερα σε ανθρώπους που τυχαίνει να είναι επισκέπτες και σκέφτονται διαφορετικά.

Και εγώ προσβλήθηκα αλλα δεν έχει σημασία.Αυτό που έχει σημασία ειναι αν αξίζει αυτό

στο φορουμ και σ'αυτά που προσφέρει.

Οι υπόλοιπες σελίδες περιείχαν τις απόψεις των μελών πάνω σε ενα de facto OFF TOPIC THREAD

στις οποίες διαφωνώ σχεδόν σε όλες(μαντέψτε τι είμαι) αλλά πάλι δεν εχει αυτό σημασία

γιατί το σηματάκι πάνω αριστερα λέει:

 

ΝΟΙΖ-Music technology online.

 

Νομίζω όλοι μας μπαίινουμε καθημερινά στο φορουμ για να ανταλλαξουμε αποψεις για θέματα μουσικής.

Πολιτικές και άλλου είδους απόψεις είναι λίγο άτοπες.Κι εγώ ασχολούμαι με την πολιτική είμαι κομματόσκυλο

αλλα δεν θα το θίξω εδώ μέσα.Θα το κάνω εκεί που ενδείκνυται με όση πυγμή θέλω αλλά με σεβασμό.

 

Μια άποψη όμως θα την εκφράσω:

θεωρώ αδιανόητο για κάποιον modulator να φέρεται έτσι σε άλλα μέλη.

δε με ενδιαφέρουν οι απόψεις αλλά αν οι modulators δεν κρατάνε το επίπεδο του φορουμ

τοτε δεν θα το κάνει κανείς.Ούτε το να βρίζεις "κομματόσκυλα" ούτε την κοπελιά δεν αρμόζει εδώ.

Οι modulators θεωρώ θα πρεπε να ναι λιγο λιγότερο ενθουσιώδεις και πομπώδεις ακόμα κι αν απλά λένε την άποψή τους.

Ενα απλό μέλος θα παρεξηγηθεί σίγουρα περισσότερο αν θιγεί απο σας παρά απο ένα αλλο απλο μελος.

(Δε μιλάω για λογοκρισία, αλλά για ζύγισμα των χαρακτηρισμών και των εκφράσεων)

 

Εγώ πάντως ντρέπομαι για την έκβαση αυτού του thread και την ύπαρξή του προς δημόσια ανάγνωση.

Ούτε για την TONELAB δεν έχει πεσει τοσο πολύ και βαρύ  ξύλο...

 

ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ από όλους και πρώτα απ'ολους απ τους modulators(να παραδειγματιζόμαστε κ οι υπόλοιποι).

 

My penny...

 

 

 

+700 δισ. $

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι συνηθες οι νεοι να εχουν ορμη αλλα να μην διαθετουν διαρκεια. Ελπιζω να μην κουραστηκατε με την μεχρι τωρα προθερμανση και να εχετε ακομα δυναμεις για τον κυριως αγωνα.

 

Μπαινω τωρα και εγω στο thread. Ειναι κανεις ορθιος να με αντιμετωπισει? Σε ο,τι ναναι: Παν/μια, δολλαρια, μπανιερες, κνιτες, θανατικη ποινη, mod ethics, αποχωρησεις, Αμερικη.... Choose your weapon!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπαμαι,αλλα αργησες. ;D ;D ;D

 

Αν θες μονο, μαζεψε τα πτωματα και σκουπισε και τα αιματα. ;D ;D

 

p e a c e

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου