Προς το περιεχόμενο

www.guitars.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα ολοκλήρωσα το σχεδιασμό του site ενός εξαιρετικού καταστήματος με κιθάρες στα Ιωάννινα. Φέρνει εξαιρετικά όργανα, και είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος των κιθαρών Huber (εξαιρετικά όργανα κατά την άποψη μου).

 

www.guitars.gr

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλό το μαγαζάκι,ψαγμένο φαίνεται.Κατάλογο όμως δεν είδα.Μόνο τα λινκ των εταιριων που φέρνει έχει.Από τιμές πως πάει jam?Ελληνικές ή Ευρωπαϊκές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις που εισαστε απο τα Γιαννενα..........τον ξερετε το Σταυρο Ντουκα?που εχει ενα εργαστηρι στην Ελεουσα? Το μαγαζι αυτο που εβαλες το λινκ αυτος το ανοιξε? Αν ειναι δικο του....(που τωρα που ειδα το μαιλ του ναι δικο του ειναι) εγγυωμαι....ο τυπος ειναι πολυ Ο.Κ.......οταν ημουν φανταρος στα γιαννενα πριν 3 χρονια τον ειχα γνωρισει και ειχαμε πιασει δυο τρεις φορες τη κιθαροσυζητηση....ειναι γνωστης και απ οτι ειδα οταν ειχα παει στο εργαστηριο του εχει μερακι......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σταύρος είναι πολύ εντάξει άνθρωπος με πολύ μεράκι για την δουλειά του, σπάνιο πράγμα κατά την γνώμη μου...πάρτε παράδειγμα τους δικούς μας εδώ...

 

Δεν είναι και λίγο πράγμα να φέρνεις όργανα που ελάχιστοι στην Ελλάδα γνωρίζουν και μάλιστα στα Γιάννενα... αν δεν το γουστάρεις πολύ δεν το κάνεις.

Απλά δεν σε βλέπει με $$ στα μάτια όπως οι υπόλοιποι. Αυτά, και προς θεού μην νομίσει κανείς ότι τα λέω για να του κάνω διαφήμιση ! (εγώ για το site που έφτιαξα κάνω διαφήμιση... :lol: _

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

εχω κανει κι εγω πολλες τηλεφωνικες συζητησεις με τον σταυρο οπως και αρκετες αγορες.

ο ανθρωπος ειναι "εγγυηση".

αξιοπιστες πληροφοριες και ενημερωση , φιλικοτατος και ειλικρινης.

αμεση αποστολη , αψογο πακεταρισμα , κλπκλπ.

 

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου