Προς το περιεχόμενο

ESP DJ-600


t0foC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

guys τι λέτε για αυτή τη κιθάρα.?

 

http://www.thomann.de/gr/esp_ltd_dj600.htm

 

επειδή δεν καταλαβαίνω και πολύ από αυτά οι μαγνήτες της θα ακούγονται ωραία σε clean sound σε  blues ή σε classic rock sound.?

Κυρίως όμως πέζω heavymetal και hardrock.

 

Ευχαριστώ guys.!! ;D

ENEMIES OF METAL..YOUR DEATH IS OUR REWARD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι EMG που φοράει η συγκεκριμένη κιθάρα είναι high ouput και κάνουν περισσότερο για metal και γενικότερα High Gain ήχους,

οπότε μην περιμένεις να έχουν και πολυ καλό ήχο στα καθαρά.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα κιθαρα θα ελεγα αλλα θα σου προτεινα να μην την παρεις απο ιντερνετ αλλα αν καποιο μαγαζι την εχει βιτρινα να πας να δεις αν τηα σου κανει καποια καλύτερη τιμη.Για metal και hard rock ειίναι καλη αλλα απο clean θα είχα τις αμφιβολίεσ μου λόγω τωn emg...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια esp ltd ph-600 ειναι πολυ καλο αλλα metal οργανο και σηγουρα και αυτο που θες ειναι καπου στα ιδια περιπου πιστευω.αλλα τωρα και emg και explorer και floyd παει πολυ για rock-blues και δεν θα τον παρεις αυτον τον ηχο.σου πρωτηνω οπως εκανα και εγω και αφου διαθετεις το 1000ρικο ψαξ'την και κανε με το 60-70% των χρηματων σου την δικια σου κιθαρα με τα δικα σου γουστα σε ηχο και spec's απο ε-bay που βρησκεις τα παντα απο εξοπλισμο η ακομα απο rockinger,warmoth, και πολους αλλους.

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ!!!

α!!!και οτι δεν ξερεις ρωτας

αντε ψησου!!!!!!

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου