Προς το περιεχόμενο

Χώρος μελέτης για ντραμς;


melodos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω πώς ο τίτλος είναι αρκετά κατατοπιστικός και απλά ψάχνω γιά κάποιον συνάδελφο πού να θέλει νά μοιραστεί τόν χώρο πού έχει τά τυμπανά του μαζί μου. Ψάχνω γιά κάτι στήν περιοχή Αθηνών. Όποιος ενδιαφέρεται ασ επικοινωνήσει μαζί μου μέσω πμ για να κανονίσουμε χρηματικές λεπτομέρειες.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανοίξει και αλλού παρόμοιο thread και ή ερώτηση παραμένει η ίδια. Έχω μείνει πίσω στήν μελέτη και θέλω απλά να βρώ για φέτος ένα μέρος νά μεταφέρω τά τύμπανα μου, δέν με νοίαζει εάν είναι σε studio ή σέ οποιδήποτε μέρος, αρκεί να βρίσκεται μέσα στήν αθήνα, έστω πειραιά καί το ενοίκιο πού θά μοιράζομαι να είναι σε ένα λογικό επίπεδο. Έαν ίσως γνωρίζετε ανθρώπους ή drummer πού νά τούς ενδιαφέρει κάτι τέτοιο , let me know. Επίσεις ψάχνω τό τηλέφωνο άπο τούς χώρους στόν πειραιά γιά να ρωτήσω τί παίζει και εκεί, εάν μπορεί κάποιος άς μού στείλει ένα πμ.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Εμένα με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.. Χώρος/studio ότι ναναι για μελέτη τυμπάνων 3-4 φορές την εβδομάδα (και παραπάνω αν είναι η τιμή καλή)... Έχεις βρει κάτι απο τότε;;; (ξέρω ότι ποσταρες τελευταία φορα πριν 2 χρόνια και αλλά...for my information).

 

Ευχαριστώ.

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.. Χώρος/studio ότι ναναι για μελέτη τυμπάνων 3-4 φορές την εβδομάδα (και παραπάνω αν είναι η τιμή καλή)... Έχεις βρει κάτι απο τότε;;; (ξέρω ότι ποσταρες τελευταία φορα πριν 2 χρόνια και αλλά...for my information).

 

Ευχαριστώ.

Συνηθως στα studio η ωρα ενοικιασης ειναι 10 ευρω..αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν διαπραγματευτεις  για"σπασμενες ωρες" πχ νωρις το πρωι ...η μεσημερια καθημερινες...και του πεις οτι θες μονο τα drums για μελετη..θα σου κανει πολυ καλυτερη τιμη.

Ενας μαθητης μου κλεινει σε studio 3-4 διωρα πρωινα καθημερινες για 3-4 ΕΥΡΩ την ωρα αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι υπάρχει κάποιος χώρος ενοικίασης δωματίων για μπάντες στο κέντρο ας πούμε?γιατί καλα τα φτηνά studio αλλά ρε παιδί μου πες οτι θέλουμε σε κάποια φάση επειδη μας καύλωσε να παμε με την μπάντα να γράψουμε τι θα κάνουμε??Έψαξα στο net και δεν έχω καταφέρει να βρω,έχει τίποτα υπόψιν κανένας?Έχω ακούσει ότι στο μοναστηράκι/θησείο υπάρχουν τέτοια διαμερίσματα για ενοικίαση που δεν υπάρχει πρόβλημα με θόρυβο αφού όλα εκεί είναι για τέτοια φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα φτηνά studio αλλά ρε παιδί μου πες οτι θέλουμε σε κάποια φάση επειδη μας καύλωσε να παμε με την μπάντα να γράψουμε τι θα κάνουμε?

 

Πιπέρι στο στόμα  :(

Θες να πεις δλδ ότι σε ένα ,ότι να ναι, δωμάτιο που θα νοικιάσεις, θα γράψεις με τη μπάντα πιο εύκολα απ'ότι σε ένα οργανωμένο studio ?  ???

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν λέω αυτό.Προφανώς στο studio οι συνθήκες είναι καλύτερες αλλά δε μπορούμε να πάμε όποτε γουστάρουμε κιόλας(π.χ τις προάλλες 12 η ώρα τη νύχτα ήμασταν έτσι φτιαγμένοι και θέλαμε να πάμε να παίξουμε.Studio 12 η ώρα τη νύχτα αποκλείεται να βρίσκαμε studio ενώ με τον δικό μας χώρο θα πηγαίναμε εκεί και θα γράφαμε!!!Στο χώρο σου πας όποτε θες στο studio όχι...κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εμένα με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.. Χώρος/studio ότι ναναι για μελέτη τυμπάνων 3-4 φορές την εβδομάδα (και παραπάνω αν είναι η τιμή καλή)... Έχεις βρει κάτι απο τότε;;; (ξέρω ότι ποσταρες τελευταία φορα πριν 2 χρόνια και αλλά...for my information).

 

Ευχαριστώ.

Έχω ανοίξει και αλλού παρόμοιο thread και ή ερώτηση παραμένει η ίδια. Έχω μείνει πίσω στήν μελέτη και θέλω απλά να βρώ για φέτος ένα μέρος νά μεταφέρω τά τύμπανα μου, δέν με νοίαζει εάν είναι σε studio ή σέ οποιδήποτε μέρος, αρκεί να βρίσκεται μέσα στήν αθήνα, έστω πειραιά καί το ενοίκιο πού θά μοιράζομαι να είναι σε ένα λογικό επίπεδο. Έαν ίσως γνωρίζετε ανθρώπους ή drummer πού νά τούς ενδιαφέρει κάτι τέτοιο , let me know. Επίσεις ψάχνω τό τηλέφωνο άπο τούς χώρους στόν πειραιά γιά να ρωτήσω τί παίζει και εκεί, εάν μπορεί κάποιος άς μού στείλει ένα πμ.

 

Ευχαριστώ.

Bασικα το ειδα τωρα,αν και η μια αγγελια ειναι παλια,ενδιαφερομαι και εγω για "συγκατοικηση"με drummer ή group σε χωρο καπου στην αθηνα ή εστω πειραια.

Αν καποιος γνωριζει για τους χωρους στην αλιπεδου στον πειραια ας με ενημερωσει.

Προσωπικα,γνωριζω για χωρο στο κεντρο(κεραμικος)αλλα εκει η ενοικιαση δεν μοιραζεται....απλως πληρωνουνε και οι δυο το αρχικο ποσο...

Thanks

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου