Προς το περιεχόμενο

Ratology


harry

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πέρα απότην πλάκα...

 

Θα πάρεις το RAT2 και θα πάς στον Jam...

 

Θα ζητήσεις το LM308 chip...

 

Όλα τα capacitors αλλαγή με metal film καλής ποιότητας ή silver mica

 

Όλες οι αντιστάσεις αλλάγή με tantalum (ακριβείας) ή carbon comp (πιο ζεστές)

 

Διακόπτη στην αντίσταση εισόδου (1ο mod για λιγότερο γκάζι)

 

Δικόπτη για μία δίοδο εκτός (2ο mod για λιγότερο γκάζι και περισσότερα μπάσα- το λεγόμενο mighty mouse του Keeley)

 

Μπορείς επίσης να προσθέσεις και άλλη μία δίοδο (για περισσότερο πιο tube-like γκάζι - το λεγόμενο phat rat του Keeley)

 

Kαι είσαι αρχηγός... (εγώ πάντως πάω σήμερα να παραλάβω το δικό μου Αμερικάνικο Vintage Reissue που μου moddαρισε)... 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(εγώ πάντως πάω σήμερα να παραλάβω το δικό μου Αμερικάνικο Vintage Reissue που μου moddαρισε)

 

χα χα απο πού, μήπως μπορείς να μου βείς ένα αμερικάνικο vintage reissue ? ? ? ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύση βρέθηκε, να ναι καλά ο Γιάννης www.jampedals.com

 

και το σκατοπόντικο θα μου μοντάρει και  σκέφτομαι να αγοράσω ακόμα ένα fuzzaki που έχουν φοβερό ήχο. Ελέγκξτε www.jampedal.com τα demo και θα πάθετε πλάκα..... :o :o :o

 

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και Kpeyos (ο οποιοσδήποτε) άμα έχετε καμιά άκρη να ψωνίσουμε απο ebay θα το εκτιμούσα βαθήτατα.......μιας και δεν έχω κάτσει να το ψάξω και με ενδιαφέρει.

 

Μένω Αθήνα Χολαργό αλλά μετακινούμαι κιόλας κοντά μιας και έχω μηχανή....

 

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν θες τα καλύτερα deals, σου προτείνω τα gear forums, όπου ο κόσμος τα μεταχειρισμένα τα σκοτώνει, όσο-όσο...

 

Τρανό παράδειγμα το noiz, δέκα φορές καλύτερο απ' το ebay κατά τη γνώμη μου...

 

Αν επίσης μπορείς να βρεις άτομα έμπιστα μέσω του the gear page, εκεί είναι το απόλυτο.

 

Απλά πρέπει να δημιουργήσεις ένα λογαριασμό στο paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου