Προς το περιεχόμενο

Velcro χωρίς να χαλάσω το πετάλι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω επιτέλους να οργανώσω το χάος των πεταλιών μου. Υπάρχει κάποιο κόλπο ώστε να μη χρειαστεί να κόψω τις πατούρες που έχουν τα πετάλια? Έτσι δεν γίνεται να εφαρμόσουν.

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να βαλεις ταινια διπλης οψης + velcro.

μπορει να κολλαει το πεταλι χωρις να βγαλεις καποια ''πατουρα''

μου εχει συμβει.

επισεις δοκιμασε να ξεβιδωσεις τις πατουρες οσες και αν ξεβιδωνουν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δε χρειαζεται να τα κοψεις. απλα χρησιμοποιεις μια λεπιδα απο κοφτη (αυτους απο τα βιβλιοπωλεια) και με λιγη δυναμη ξεκολλανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε χρειαζεται να τα κοψεις. απλα χρησιμοποιεις μια λεπιδα απο κοφτη (αυτους απο τα βιβλιοπωλεια) και με λιγη δυναμη ξεκολλανε...

Αυτό έκανα τελικά. Ευχαριστώ.

fuck you you fucking fuck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα μαπα ειναι το velcro & βρωμιζει και ο τοπος,βαλε DUAL LOCK ειναι κλασεις ανωτερο και γλυτωνεις και τη μπιχλα..

 

 

http://cgi.ebay.com/3M-Dual-Lock-1-x-15-foot-roll_W0QQitemZ300267878642QQcmdZViewItem?hash=item300267878642&_trkparms=72%3A570|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλό το dual lock αλλά έχει ένα πρόβλημα! Δε ξεκολλάει με τίποτα!!!! Την προηγούμενη φορά που έβγαλα ένα κομμάτι από πετάλι που είναι βαμμένο και από κάτω (jam) έφυγε μαζί με το χρώμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλό το dual lock αλλά έχει ένα πρόβλημα! Δε ξεκολλάει με τίποτα!!!! Την προηγούμενη φορά που έβγαλα ένα κομμάτι από πετάλι που είναι βαμμένο και από κάτω (jam) έφυγε μαζί με το χρώμα!!!

αααααλλο αυτο....σε αυτο φταει ο τροπος βαψιματος του πεταλιου...εγω σε ενα καστομ με πρασινο βαμενο κουτι αγορασμενο απο banzai  δν εχω δει τπτ...και το πεταλι το πηγαινω "βολτα" καθε τοσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλό το dual lock αλλά έχει ένα πρόβλημα! Δε ξεκολλάει με τίποτα!!!! Την προηγούμενη φορά που έβγαλα ένα κομμάτι από πετάλι που είναι βαμμένο και από κάτω (jam) έφυγε μαζί με το χρώμα!!!

 

Αυτό με το χρώμα μπορείς να το πάθεις και με απλό velcro, εξαρτάτε περισσότερο απ την ποιότητα της βαφής..

 

Εγώ πλέον βάζω μόνο dual lock πλέον γιατί τα πετάλια κολλάνε πάνω στην πεταλιέρα τόσο καλά που μπορείς να σηκώσεις την πεταλιέρα απ τα πετάλια, ένω το velcro με τον καιρό μπορεί να ξεκολλήσει κ πχ αν μεταφέρεις την πεταλιέρα με βαλιτσάκι μπορεί να φύγουν τα πετάλια απ τη θέση τους κ να γίνει ζημιά..

 

 

ένα tip για την αφαίρεση velcro ή dual lock, aν ζεστάνεις την κόλλα με το πιστολάκι των μαλλιών για λίγα λεπτά φεύγει πιο εύκολα...

 

www.soundclick.com/konstantine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου