Προς το περιεχόμενο

Το MTV παρουσιάσει το MTV Music


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Μπορεί το ΜTV να έχει μετατραπεί σ' ένα ατελείωτο μαραθώνιο προβολής reality shows, ωστόσο η ψηφιακή του βιβλιοθήκη από video clips κοστίζει κάτι παραπάνω από δις, σαν το αντίστοιχο της δικής μας EΡΤ ένα πράγμα, με άλλο περιεχόμενο φυσικά.

 

Στο θέμα μας, τη περασμένη Τρίτη λοιπόν ο όμιλος ανακοίνωσε την έναρξη της λειτουργίας του MTV Music, ένα site που θα συγκεντρώνει όλα τα video clip που έχει παίξει από την έναρξη της λειτουργίας του μέχρι και σήμερα το κανάλι. Με αριθμούς ομιλούμενοι, το σύνολο των video clip στα οποία αναφερόμαστε πλησιάζει τις 16.000.

 

Παράλληλα με τα official video, έχετε την δυνατότητα να βρείτε και υλικό από τις "Unplugged" εκδηλώσεις που έχει διοργανώσει μέχρι τώρα το κανάλι, καθώς και πλήθος συνεντεύξεων που έχουν παιχτεί στις δεκάδες εκπομπές του.

 

Με άλλα λόγια καλωσορίστε το αμιγώς μουσικό YouTube".

 

Πηγή:

http://www.mixtape.gr/t.asp?sec=1&sub=1&uid=1958

 

www.mtvmusic.com

 

Μιλάμε για ΤΟ αρχείο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχο !!! Θαυμάσιο !!!  thanx pal !!!

Το ερώτημα βέβαια είναι αν θα είναι δωρεάν ή αν θα  χρειάζεται συνδρομή στο μέλλον (αφού μας γλυκάνουνε πρώτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσεκάρισα βάζοντας ως keyword το "Dantis" (μιας και ο Δάντης έχει "παίξει" στο MTV) και δε βρήκε τίποτα...;D

 

Για βάλε Άννα Γούλα στο search, να δούμε σου βγάζει τίποτα; ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσεκάρισα βάζοντας ως keyword το "Dantis" (μιας και ο Δάντης έχει "παίξει" στο MTV) και δε βρήκε τίποτα...;D

 

εγώ ήξερα ότι ο Δαντης είχε στειλει το "καποιοσ σε αγαπαει" στο mtv αλλα δεν έγινε δεκτο... τώρα αν εσυ έχεις δει δαντη στο mtv παω πάσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ήξερα ότι ο Δαντης είχε στειλει το "καποιοσ σε αγαπαει" στο mtv αλλα δεν έγινε δεκτο... τώρα αν εσυ έχεις δει δαντη στο mtv παω πάσο...

 

το ειχα δει κ εγώ ;)

Εχω την εντυπωση ομως οτι παρουσιαζόταν ως "dante" αν και με αυτο το ονομα δεν βγαζει κατι η αναζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου