Προς το περιεχόμενο

Stronger Than Distance-Vasmar


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και χαρά !

Κάτι ακουστικό μετά από καιρό. Είχα καιρό να παίξω ακουστική.Άκουγα κάτι πράγματα στο κεφάλι μου αυτές τις μέρες και είπα να τα βγάλω έτσι. Τσάτρα πάτρα γράψιμο χωρίς πολλά πολλά αλλά νομίζω βγαίνει αυτό που ήθελα να πω.Η και όχι.Εσείς θα μου πείτε :)

 

Ελπίζω να περάσετε 3.18 όμορφα λεπτά.

 

https://www.wetransfer.com/downloads/ed41e3da01fa07ac7854ddc9a6f74e9f20141109125424/46e904

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metheny-ίζει όταν μπαίνει το θέμα, κι ευχαριστιέμαι πολύ Βασίλη που χειρίζεσαι τόσο καλά (αν και τόσο νέο παλικάρι) τέτοια ιδιώματα με τον δικό σου όμως τρόπο, ειδικά το σόλο, είναι πανέμορφο!

 

Ντρέπομαι ρε συ να πω μπράβο.

 

Προχώρα όπως είσαι, ΤΕΛΟΣ! :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bill εξαιρετικο!

 

Μια μικρη σημειωση, νομιζω πως τα λινκς του wetransfer λιγουν μετα απο 1-2 μερες οποτε βαλε το και καπου αλλου για να το χαρουν και οι υπολοιποι συμφορουμιτες μας.

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για την ακρόαση! Ελπίζω να το χαρήκατε  :)

Στράτο άσε τις..ντροπές και θα επικοινωνήσουμε όταν είμαι Αθήνα για ένα βαρβάτο τζαμ.Τι λες ? :D

 

Γρηγόρη,να σαι καλά ρε φιλε ! Έκανα γκάφα και αντί να βάλω το λινκ από soundcloud έβαλα το wetransfer . Κάλιο αργά παρά ποτέ..

 

Soundcloud Link

 

https://soundcloud.com/vasmar/stronger-than-distance

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου