Προς το περιεχόμενο

Οι Pink Floyd με Roger Waters !!!


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι Pink Floyd μαζί με άλλα συγκροτήματα θα εμφανιστούν σε μια συναυλία που οργάνωσε ο Bob Geldof για φιλανθρωπικό σκοπό.

 

Και ναι είναι αλήθεια, o Roger Waters θα είναι μαζί τους !

 

και για τους δύσπιστους...

 

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/music/4085966.stm

 

http://www.cnn.com/2005/SHOWBIZ/Music/06/12/pink.floyd.reut/index.html

 

και Reuters

 

Ας ελπίσουμε ότι θα κάνουν και άλλες συναυλίες...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που με τον τροπο που γινεται η κληρωση για εισητηρια αποκλειονται ουσιαστικα οσοι δεν μενουν Αγγλια.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι δε θα 'δινα για ένα εισητηριάκι...

Κρίμα ρε γαμώτο... :(:(:(

 

Ανταλλάσω πληκτρά απο Γιάννενα με το εισητηριάκι :D

Κάνε πλάκα να έρθουν και κατα δω τι έχει να γίνει :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι δε θα 'δινα για ένα εισητηριάκι...

Κρίμα ρε γαμώτο... :(:(:(

 

Ανταλλάσω πληκτρά απο Γιάννενα με το εισητηριάκι :D

Κάνε πλάκα να έρθουν και κατα δω τι έχει να γίνει :D

Πλάκα πλάκα πιο εύκολα θα βρω εισητήριο για Pink Floyd και άδεια να μπω backstage, παρά πληκτρά στα Γιάννενα (έχει γίνει σήριαλ πλέον το θέμα...) :D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνω ότι έχω και δεν έχω για ένα εισητηρίο floyd. Μετά δεν θα μου χρειάζετε τίποτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα "φίλο" από το χώρο της διοργάνωσης μουσικών συναυλιών στην Ελλάδα. Εδώ και τέσσερα χρόνια τον έχω κάνει χρυσό να φέρει στην Ελλάδα τον Pat Metheny (την προσωπική μου καψούρα). Μου είπε ότι πιο πολύ τον συμφέρει να μου πληρώσει το εισιτήριο και την διαμονή για να πάω να δω τον Metheny στην Γερμανία παρά να τον φέρει εδώ.

 

Ο Metheny έχει ένα πολύ τακτικό πρόγραμμα περιοδιών και (σχετικά) λίγο εξοπλισμό - αλλά παρ' όλα αυτά κανείς δεν εκτιμά ότι αξίζει να τον φέρει στην Ελλάδα. Φανταστείτε λοιπόν πόσο πιο δύσκολο είναι να έρθουν οι Floyd οι οποίοι έχουν ουσιαστικά διαλυθεί και έχουν και άπειρες νταλίκες με εξοπλισμό για να εμφανιστούν.

 

Οπότε βολευτείτε με τους Duran-Duran, Garbage και λοιπές τρίχες, με λίγη τύχη και λίγο Ρεχάγκελ και πολύ μας είναι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O μόνος τρόπος για να έρθει συγκρότημα του μεγέθους floyd, u2 κτλ είναι να μπει και το κράτος στην μέση. Όπως και έγινε το 1998 με τους u2 στην Θεσσαλονίκη και παλαιότερα με τους floyd στην Αθήνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην απατασθε κυριοι!!!

γιατι δηλαδη να ερθουν εδω για συναυλιες οι Floyd? ξαναφταιχτηκαν? ΟΧΙ

 

μια αρπαχτη σαν αυτη των Cream (4 gigs ολα και ολα) και βεβαια σε μια αγορα πολλαπλασιων εκατομυριων φιλων. και μη ξεχνατε οτι τωρα εμεις εχουμε Παπαριζου και θα ass-hole-ιομαστε με αυτο το γκρουπακι απο γερους νεανιες!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην απατασθε κυριοι!!!

γιατι δηλαδη να ερθουν εδω για συναυλιες οι Floyd? ξαναφταιχτηκαν? ΟΧΙ

 

μια αρπαχτη σαν αυτη των Cream (4 gigs ολα και ολα) και βεβαια σε μια αγορα πολλαπλασιων εκατομυριων φιλων. και μη ξεχνατε οτι τωρα εμεις εχουμε Παπαριζου και θα ass-hole-ιομαστε με αυτο το γκρουπακι απο γερους νεανιες!!!!! :lol:

 

Δεν νομίζω ότι το κάνουν για αρπαχτή! Απλά όπως δήλωσε και ο Waters είναι μια κίνηση για να τραβήξουν άκομη περισσότερο το ενδιαφέρον στο LIVE8. Κάτι που το κατάφεραν για τα καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου