Προς το περιεχόμενο

Για το Κατάστημα thomann.de


Νickrnr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω ακουση οτι κ καλα τα προιοντα που φερνει ο thomann ειναι 3ης διαλογης (oρισμενα βεβεα κ ποιο πολυ οι gibson) για αυτο ειναι κ τοσο φθηνα. Αυτο το σηζητησα με εναν πωλητη σε γνωστο κατ/μα στη θεσσαλονικη για μια κιθαρα που την εδινε 700 ενω στο thomann ειχε 570. Τι λετε?Παιζη τιποτα τετοιο? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να μη πας να ψωνίσεις ποτέ από τον συγκεκριμένο πωλητή ...

 

Εχω αγοράσει πράγματα δεκάδων χιλιάδων ευρώ και ήταν όλα άψογα, εκτός από ένα εφέ behringer που μου το αλλάξαν χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ο τύπος δεν ξέρει τι λέει και πολύ απλά στο είπε μπας και μπορέσει να πιάσει πελάτη.

Αν έκανε κάτι τέτοιο ο θωμάς, θα χε βουίξει ο τόπος.

Πιθανότατα βέβαια να το κάνει σε κάποια προιόντα(ορισμένα τα έχει ως b-stock λόγω κάποιων ατελειών), αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος και χωρίς να ξέρω ποιά κιθάρα και πως, ότι ο τύπος απλά δεν μπορεί να πουλήσει πιο χαμηλά. Όπως και να χει, δεν τον συμφέρει να φέρει προιόντα κακής διαλογής, ειδικά όταν ένα μαγαζί έχει κοινό κυρίως από ιντερνετ, θα κλείσει σε μια μέρα που λέει ο λόγος αν γίνει κάτι τέτοιο.

 

Δλδ να κατηγορήσω τον Νακα που έχει πιο φθηνές τις parker από τον Θωμά, ότι φέρνει χαλασμένες κιθάρες?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος και ημαρτον... το ακουσαμε κι αυτο... Τελικα αυτους τους κουτοφραγγους και τις απατες τους μονο ο εξυπνος ο ελληνας τους ξεσκεπαζει... ασε που εχουνε γεμισει και ολη την ευρωπη ελαττωματικα και β' διαλογης μουσικα οργανα...

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος και ημαρτον... το ακουσαμε κι αυτο... Τελικα αυτους τους κουτοφραγγους και τις απατες τους μονο ο εξυπνος ο ελληνας τους ξεσκεπαζει... ασε που εχουνε γεμισει και ολη την ευρωπη ελαττωματικα και β' διαλογης μουσικα οργανα...

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ακουση οτι κ καλα τα προιοντα που φερνει ο thomann ειναι 3ης διαλογης (oρισμενα βεβεα κ ποιο πολυ οι gibson) για αυτο ειναι κ τοσο φθηνα. Αυτο το σηζητησα με εναν πωλητη σε γνωστο κατ/μα στη θεσσαλονικη για μια κιθαρα που την εδινε 700 ενω στο thomann ειχε 570.

 

51831617.rofl.gif

 

 

H σειρά μου τώρα:

 

Ο Τοτός έπινε νερό σε μια βρύση στην πλατεία ενός χωριού και από πίσω του στεκόταν ένας Αγγλος που περίμενε πολύ ώρα για να πιει λίγο νερό.

-Ο Αγγλος άρχισε επίμονα να λέει στον Τοτό: "please, please!!!"

Και ο Τοτός γυρνώντας νευριασμένος του απαντά:

- Πλύσ (ου) εσύ, εγώ καθαρός είμαι!!!

 

Λοιπόν η σειρά μου τώρα....

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου