Προς το περιεχόμενο

ερασιτεχνικη αποπειρα peter green - need your love so bad


Michael

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://soundclick.com/share?songid=6768210

 

Ηταν η 1η αποπειρα να το παιξω, οι επομενες βγηκαν χειροτερες  :P. LP studio με skatterbrane A2 μαγνητες --> line6 guitar port. Καλοπροαιρετες κριτικες χωρις παρεξηγηση, κακοπροαιρετες με παρεξηγηση  ;D...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ήταν...

Είχε κάποιες καλές στιγμές και κάποιες ίσως λιγότερο καλές αλλά η γενική προσέγγιση και ο ήχος που έβγαλες μου άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Αν είχες και λίιιιιιιιιγο λιγότερο gain θα άγγιζες την τελειότητα...

Α ρε Πέτρο με τα ωραία σου!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ήταν...

Είχε κάποιες καλές στιγμές και κάποιες ίσως λιγότερο καλές αλλά η γενική προσέγγιση και ο ήχος που έβγαλες μου άρεσε.

 

συμφωνω!

 

θελεις λιγο περισσοτερα σιγουρια στο παιξιμο σου!

επισης προσεξε κ λιγο μερικα bends ηταν λιγο ξεκουρδιστα αλλα θελαν κ λιγο περισσοτερο Vibrato! ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx for listening guys  :). Συμφωνω με ολα οσα ειπατε  8). Και εμενα θα μου αρεσε με λιγοτερο γκαζι αλλα το guitar port δεν ακουγεται στα καθαρα οσο καλα ακουγεται με περισσοτερο overdrive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου