Προς το περιεχόμενο

playback-europe και ταχυτητα παραδοσης


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς πληροφορηση.

 

Κυριακη απογευμα παραγγελνω για πρωτη φορα απο playback-europe. Διαφορα τιμης (φτηνοτερα) απο thomann και musicstore 20 και 30 euro αντιστοιχα, σε ενα συνολο παραγγελιας 400 ευρω.

Δευτερα μεσημερι μου ερχεται το mail οτι η παραγγελια εγινε δεκτη κλπ κλπ.

Τριτη μεσημερι με παιρνουν απο την τραπεζα μου για τυπικους λογους να επιβεβαιωσουν οτι οντως εχω κανει μια παραγγελια απο το ταδε μαγαζι, ταδε υψους κλπ για να εγκρινουν την πληρωμη.

Τεταρτη μεσημερι ο κουριερ με το πακετο φτανει στην πορτα μου!

 

Σαν να μην εφτανε αυτο, μου σκαει και την ατακα οτι ειχε περασει και την Τριτη το απογευμα αλλα λειπαμε και ειχε αφησει και ειδοποιητηριο (και οντως το ειχε κανει, τσεκαρα το γραμματοκιβωτιο)....

 

Πως το κανουν ρε παιδια αυτο το πραμα? Με βαση την γνωστη φυσικη και τα ανω ορια ταχυτητας (οπου τιποτα δεν μπορει να ξεπερνα την ταχυτητα του φωτος c) δεν ειναι αδυνατον να γινει?

 

Με λιγα λογια, απο τωρα και στο εξης δηλωνω μεγαλος θαυμαστης τους.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Playback we trust...

 

Πολυ ενδιαφερον η εμπειρια σου φιλε μου γιατι ειχα σκοπο να κανω μεγαλη αγορα απο Playback, και χρειαζομουν μια επιβεβαιωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει συμβει το ιδιο πραγμα πολλες φορες με τον Θωμα & μια-δυο φορες με USPS EMS απο ΗΠΑ.Ειναι να σε θελει (βασικα ειναι να κατσει και να φευγει την ιδια μερα το κουριεροαερόπλανο ;D για Ψωροκωσταινα ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Laney μου ήρθε σε 20-21 ώρες από τη στιγμή του τελευταίου κλικ.

 

Πριν από τα περισσότερα mail επιβεβαίωσης. ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά οι Γάλλοι βγήκαν στην αντεπίθεση και χτυπάνε τον Thomann εκεί που πονάει. Γιατί ως γνωστόν αν δε μένεις στη γειτονιά του Superfunk ;D από Thomann περιμένεις 5-7-10 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορι μου τα εχουμε πει αυτα,αν δε μενεις στο ΚΕΝΤΡΟ της Αθηνα ξεχνα τις υψηλες ταχυτητες...αγροτη,ε αγροτη!! ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μη τα λετε αυτα ετσι και περιμενω κι εγω εναν thomann. η αμερικη ερχεται σημερα (με παραγγελια την παρασκευη). ο thomann... ποιος ξερει... ??? >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικα μου στατιστικα (ευρωπαικων μαγαζιων) εχουν ως εξης:

 

Παραγγελιες απο thomann = 2. Και στις δυο φορες ΕΓΩ πηγα και παρελαβα το δεμα, στο σπιτι εφτασε μονο το ειδοποιητηριο οτι πρεπει να παραλαβω. Λογικοι χρονοι παραδοσης, 7-10 μερες.

 

Παραγγελιες απο musicstore = 3. Ελαφρα ακριβοτερος στα ιδια προιοντα απο thomann. Αλλα ολες τις φορες παραδοση στην πορτα. Λογικοι χρονοι παραδοσης, ταξης 7-10 μερες.

 

Παραγγελιες απο playback = 1. Φτηνοτερος εξ ολων. Παραδοση στην πορτα. Για την αναμονη τα ειπαμε :)

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου