Προς το περιεχόμενο

λαρισα κανεις?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφέρον θα χει ενα κεμπάπ στο δασοχώρι ή κάπου εκτος κέντρου που ειναι και πιο γευστικά και πιο χορταστικά.

 

+1 για κοψιδιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είχα κόψει τον άλλο που έψαχνε Κύπριους. Τώρα (έστω και αργά) κόβω και τούτον που ψάχνει για Λαρισαίους.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γιορτασουμε παιδες την Ανεξαρτησια του θεματος με μια ωραια μπυροποσια στην Λαρσα??

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη μεν αλλα για ιστορικα γεγονοτα μπορω να κατεβω!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα και με τζαζμαρισμα ή κοψιδοκατάστα.

 

Διαλιέχτε, εγω την μπυρα ξεροσφύρι ή με στραγάλια τυριάρικα δεν την παλέω.(εδω που τα λέμε δεν ειμαι της μπύρας κ του ποτου.Κρασάτος κ τζιπουράτος ειμαι αλλα χαλάλι σας μπρε)

 

Ψηφίζω καλο αχνιστο κρεας.Και ο σκεμπεδοπατσας δε με χαλαει.Αντε να μαθετε να τρώτε κ λίγο εσεις οι νεοι με τα goodys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα στη Λαρισα (και επαιζα στα εγκαινια ενος εμπ.κεντρου-Gaia νομιζω)πριν κανενα 1,5 μηνα...Κριμα να μην παιζει τοτε η μπυροτσιπουροκοψιδοχλιδη!! :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα μαζεύει ρε το τυρί.Αντε ρε ψηθείτε κ αρχιστε καμμια ημερομηνια να το φαμε το κοψίδι.

 

Σαξμαν γιατι δεν στελνεις τπτ να ακουσουμε και εμεις οι κανιμοθριοι τπτ?Αχ αχ αχ κι αλλος ήταν εδω και δεν εγινε φαση γιατι δουλευει στο εμπορικο κ δεν προλαβε.

 

Υ.Γ.Οταν ερχοσαστε στην τυροκαφτερή με μπολικες διαθέσεις ρίχτε το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!

 

Γιατι αυτο το θεμα που κλειδωσε ο κ. Eyeprotocol ξανανοιξε?

Ψηφιζω υπερ της επανακλειδωσης του

 

Και για να μην νομιζετε οτι δεν ειμαι αντικειμενικος με τις αναγκες σας, στειλτε μου πμ για να κανονισουμε για μπυροποσια, εξ αλλου και εγω απο την Λαρισα ειμαι.  ;)

 

Αλλα σας παρακαλω, το θεμα πρεπει να κλειδωθει καθ οτι ειναι ασχετο με το περιεχομενο του forum

 

Φιλικα, Βασιλης

we live in a beautiful world, yeah we do

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου