Προς το περιεχόμενο

λαρισα κανεις?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εγώ ελπίζω να είσαι ο eye και να κάνεις πλάκα…

 

Εγώ ελπίζω να αντιλαμβάνεστε ότι δεν είναι σωστό να γράφετε ότι ο Wow! κάνει κάτι το τόσο αντιδεοντολογικό. Ο Wow! έχει επενδύσει χρόνο στο noiz πολύ πριν κάνουν την πλάκα τους (με τη λογική του περιστασιακού) ορισμένοι.  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ? Λές να είμαι τόσο διχασμένη προσωπικότητα? Να βρίζω το άλλο μισό μου για τα Pcs και τα Macs? (Ψυχι)Γιατρέεεεε μου!!!!!

Φίλε Spy και Ηarilatron, ο Eye έχει αποδείξει ότι διαθέτει χιούμορ...και όπως είπα και πρίν μπορεί μόνος του να υπερασπιστεί τον εαυτό του πολύ καλά...μην τσιμπάτε και η πλάκα χρήσιμη είναι.

Και νομίζω ότι και ο Eye kαι εγώ έχουμε αποδείξει (από τις διαφωνίες μας) ότι και σεβόμαστε ο ένας τον άλλο και ότι δεν ξεπερνάμε τα όρια

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Συνεννόηση φιστίκι. Καλύτερα να παραθέτουμε τα μηνύματα στα οποία απαντάμε. :)

2. Αγαπητέ Marathon, δεν αναφέρθηκα σε σένα που μετράς κάμποσο καιρό εδώ και γνωρίζεις καταστάσεις. Νομίζω πως πρέπει να αφήσεις τα ρήματα τύπου "τσιμπάω" για τα ...ψάρια (ο νοών νοείτω). :) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Συνεννόηση φιστίκι. Καλύτερα να παραθέτουμε τα μηνύματα στα οποία απαντάμε. :)

2. Αγαπητέ Marathon, δεν αναφέρθηκα σε σένα που μετράς κάμποσο καιρό εδώ και γνωρίζεις καταστάσεις. Νομίζω πως πρέπει να αφήσεις τα ρήματα τύπου "τσιμπάω" για τα ...ψάρια (ο νοών νοείτω). :) ;D

Σωστός

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι?Εγώ μήπως?Λές να μην θελω να φάει κεμπάπ?Μήπως με περνάς για άλλη?(προσωπικότητα εννοείται) :P :P

 

Θα σε δώσω κοτόπουλο βραστό εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι?Εγώ μήπως?Λές να μην θελω να φάει κεμπάπ?Μήπως με περνάς για άλλη?(προσωπικότητα εννοείται) :P :P

 

Θα σε δώσω κοτόπουλο βραστό εσένα.

 

Trigga πήγαινε σε παρακαλώ στο τμήμα εξαγωγών να τσεκάρεις αν η μερέντα είναι αρκούντως καφέ. Αν όχι στείλε μου FAX.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ελπίζω να αντιλαμβάνεστε ότι δεν είναι σωστό να γράφετε ότι ο Wow! κάνει κάτι το τόσο αντιδεοντολογικό. Ο Wow! έχει επενδύσει χρόνο στο noiz πολύ πριν κάνουν την πλάκα τους (με τη λογική του περιστασιακού) ορισμένοι.  ::)

 

Είμαι πολύ πιο απλοϊκός στης σκέψεις μου harilatron για να εννοώ κάτι τέτοιο,

Απλός προβληματίζαμε με τα post  του billytsak

Τέλος πάντων, ξενέρωσα από τη ζωή μου με αυτό που έγινε στο θέμα που άνοιξα αν και δεν φταίω εγώ, κάποια παιδιά είχαν κάτι να πουν στον eye

Και το κόβω οκ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και για να τελειώνουμε (χωρίς να αναφέρομαι σε κανέναν συγκεκριμένα):

 

Βρισκόμαστε στο "Περί ανέμων...." πράγμα που σημαίνει ότι μπορούμε να συζητάμε και θέματα άσχετα με τον προσανατολισμό του noiz.  

 

Κρατάτε όμως κατά νου ότι ο πίνακας διαβάζεται από πολλούς και ότι το βλακώδες chat μπορεί και να κουράζει.  :)

 

@Awaken, δεν πειράζει. Νομίζω ότι έγινε αντιληπτό ότι δεν είχες κακή πρόθεση.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trigga πήγαινε σε παρακαλώ στο τμήμα εξαγωγών να τσεκάρεις αν η μερέντα είναι αρκούντως καφέ. Αν όχι στείλε μου FAX.

 

 

 

Μην το κανεις προσωπικο το θεμα.Η μερεντα ειναι δικη μου υποθεση.

 

Τωρα για τον αρκούντως δεν ξερω.Λαθροκυνηγος δεν ειμαι.Ρωτα στην WWF αυτοι εχουν πολλά αρκούντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου