Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr! The female side of the story!


Giorgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέτα από δύο μήνες έπαφης με το Noiz (κολήματος βασικά!!!! 8) ) μου δημιουργήθηκε η εξής απορία:

Πέρα απ τους κιθαροκρουστομπασοπληκτραδες, τους μουσικύς, τους dj, τους ηχολήπτες, παραγωγούς, συνθέτες, τραγουδιστές και γενικότερα όλους αυτους που η μουσικη ειναι τρόπος έκφρασης και τρόπος ζωής (το τελευταίο πιστευω ότι ισχύει για όλους μας).....τι γίνεται με τη θηλυκή πλευρά της ιστοριάς;;;;;

Είναι ιδέα μου η το Noiz είναι ένα ανδροκρατούμενο στέκι μουσικών:::::

Αν είμαι λάθος...να η ευκαιρία να μου βάλεται τα γυαλιά κορίτσια !!! 8)

 

Πάμε λοιπόν!! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απ τους κιθαροκρουστομπασοπληκτραδες' date=' τους μουσικύς, τους dj, τους ηχολήπτες, παραγωγούς, συνθέτες, τραγουδιστές και γενικότερα όλους αυτους που η μουσικη ειναι τρόπος έκφρασης και τρόπος ζωής (το τελευταίο πιστευω ότι ισχύει για όλους μας).....τι γίνεται με τη θηλυκή πλευρά της ιστοριάς;;;;;[/quote']

 

Η απάντηση είναι ότι "προφανώς και τα θηλυκά ανήκουν στις κατηγορίες που αναφέρεις"! ...τι άλλο;

 

Είναι ιδέα μου η το Noiz είναι ένα ανδροκρατούμενο στέκι μουσικών:::::

 

Υπήρχε στο παρελθόν ένα τέτοιο θέμα που συζήταγε αν είναι αντρικό σπορ η μουσική. Νομίζω ότι συμμετείχε και μία κοπέλα σε αυτή τη κουβέντα, αν αυτό σε βοηθάει.

 

Το Noiz πάντως, δεν είναι από μόνο του ανδροκρατούμενο. Γενικά η μουσική σκηνή είναι έτσι. Και το Noiz αυτή τη κοινωνία εκφράζει.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση είναι ότι "προφανώς και τα θηλυκά ανήκουν στις κατηγορίες που αναφέρεις"! ...τι άλλο;

 

Μα φυσικά και ανήκουν...δεν τίθεται τετοιο θέμα! Η ερώτηση ουσιαστικά είναι αν υπάρχει και γυναικεία συμμετοχή στο noiz αυτη τη στιγμή.That's all! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν άντρας και έχω αλλάξει φίλο. :roll:

 

Γυναίκες υπάρχουν στο site αλλά συμμετέχουν μόνο όταν έχουν κάτι σοβαρό να πουν. 8)

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ν υπάρχουν γυναίκες στο νοιζ να επικοινωνίσουν αμέσως μαζί μου..... :D

 

(σημ. έχω αγαθές προθέσεις.όλη μέρα θα παίζουμε σκάκι και όλο το βράδυ θα συζητάμε για διεσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το ξανασκεφτομαι οταν ημουν μικρος επαιζα και εγω πολυ καλο.. σκακι 8) και μαλιστα ημουν μεγαλο ταλεντο ..ελεγαν :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να βάλουμε ενα section όπου οι κοπέλες του noiz θα στέλνουν τις φωτογραφίες τους και εμείς, οι υπόλοιποι/ οι ανδρες, θα τις βαθμολογούμε.

 

Η φωτό του μήνα θα βραβεύεται με ένα στερεοφωνικό καλώδιο jack (1/4) του οποίου το μοντέλο θα μπορεί να βάλει εκεί που ξέρει.

Επίσης η φιναλίστ (φιναστράους) θα εμπνέει τους εξαιρετικούς μας καλλιτέχνες να γράφουνε κομματάκια για πάρτη τους και να τους κάνουνε ενα εγώ σαν τον κώλο του meatloaf (όσο πιο μικρή είναι η κούκλα του noiz, τόσο πιο μεγάλο εγώ θα της κάνουμε και αν είναι μαθήτρια θα την πηγαίνουμε καθημερινά στο σχολείο με το πούλμαν του noiz ).

 

Στο τέλος του χρόνου θα φτιάχνουμε και ένα cd με τα τραγούδια του προέκυψαν από όλη τη διαδικασία, του οποίου το artwork θα περιέχει νέες φωτογραφίες των κοριτσιών του noiz, με κεφάλι ή χωρίς (λες και κάνει διαφορά), ολόγυμνες, να μας κάνουν παρέα τις κρύες νύχτες του χειμώνα για να μην νοιώθουμε μόνοι μας και ψάχνουμε να βρούμε γκόμενα μέσω internet.

 

Φιλικά,

Terumi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου