Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr! The female side of the story!


Giorgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά... για την ιστορία να πω ότι διαφωνώ με το θέμα αυτού του thread, αλλά πολύ περισσότερο διαφωνώ με τα σεξιστικά σχόλια που αναφέρθηκαν σε μερικές περιπτώσεις. Το ξέρω ότι είναι κυρίως για την πλάκα, αλλά νομίζω ότι μας εκθέτουν. Αυτά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποψεις μου για τις γυναικες δεν εχουν σχεση με το χιουμορ μου.Οπως μερικες φορες αυτοσατιριζομαι και γελαω με τον εαυτο μου ετσι μερικες φορες γελαω και με τις γυναικες.Αλλο που το κλασμα αντρες-μουσικοι/γυναικες-μουσικοι ειναι πολυ μεγαλυτερο απο τη μοναδα..... :roll: Και εννοειται οτι η ειρωνια ειναι κακο πραγμα αλλα δεν ειδα καμια προθεση :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ tenzz, το σχόλιο δεν ήταν για σένα, αλλά για όλους μας. Προσθέτω στην παρατήρησή σου ότι με τον εαυτό του ο καθένας μας μπορεί να γελάει όσο θέλει (αν και αμφιβάλω για το αν έχουμε την ειλικρίνεια ώστε να το κάνουμε). Με τους άλλους όμως; Εσύ τι θα έκανες αν έμπαινες σε ένα γυναικοκρατούμενο δικτυακό τόπο και έβλεπες σεξιστικά σχόλια για τους άντρες; Θα σου άρεσε; Οι "εκ' των υστέρων" δικαιολογίες ότι "αυτά έτσι τα λέμε, δεν μας εκφράζουν πραγματικά" θα σε κάλυπταν;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου