Προς το περιεχόμενο

Satriani cover - The crush of love


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα wah της vox αλλα τετοιο wah σε πεταλιερα..

δηλαδη το πεταλι τι θα βγαζει..?κ μοιαζει αρκετα και με του satch..

και να φανταστεις οτι δεν το χρησιμοποιουσα αλλα απο εδω και περα ....εχω παθει πλακα κυριολεκτικα ;)

 

 

 

 

 

το forgoten 2 ειναι απο τα αγαπημενα μου κομματια οποτε περιμενω..

ασε για εμενα το καλυτερο instrumental κιθαριστικο που εχω ακουσει....μιλαμε για το συναισθημα :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το κομμάτι πολύ καλό αν εξαιρέσεις τα bend σου στην τελευταία χορδή που έιναι ασταθή και τα vibrata σου που γενικά είναι νευρικά

 

 

η τελευταια χορδη εχεις δικιο αλλα ηταν ξεκουρδιστη.......αλλα οταν το καταλαβα.....ηταν ηδη αργα.....

για τα vibrata οντως ημουν λιγο καπως ....αλλα ευχαριστω για τις επισημανσεις....παντως....!!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η τελευταια χορδη εχεις δικιο αλλα ηταν ξεκουρδιστη.......αλλα οταν το καταλαβα.....ηταν ηδη αργα.....

για τα vibrata οντως ημουν λιγο καπως ....αλλα ευχαριστω για τις επισημανσεις....παντως....!!!!!

 

ως λεπτομέρειες το είπα όχι ότι δεν το παίζεις καλά..μια χαρά το παίζεις..πολυ καλά μάλιστα..να 'σαι καλα και περιμένω και το επόμενο videaki ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου