Προς το περιεχόμενο

satriani-the forgotten part ii


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενταξει ηθελε λιγο προσοχη παραπανω αλλα τελικα και εμενα μου αρεσει....και μαλιστα πολυ ;D

το αισχος πηγαινε περισσοτερο επειδη ξαναεβαλα τον ερωτα μου.....ευχαριστω vit_hot ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως μια χαρα ειναι!

μου θυμησες ωραια ακουσματα που ειχα καιρο να βαλω να παιξουν...

με τι gear παιζεις?? ??

 

εχω εναν fender hot rod deluxe,μια fender stratocaster deluxe και μια vox tonelab le.....υπαρχει και μια ibanez qs series με αλλαγμενους μαγνητες duncan αλλα ποιος αλλζει χορδες το low pro edge ::)

χαιρομαι που σου αρεσε..... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο φιλε.γιατι τα βιντεακια σου ειναι παντα σκοτεινα?δεν πιστευω να εισαι κανας ανωμαλος που παιζει με την κιθαρα γυμνος και μας ποσταρει τα βιντεο...  :P

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο φιλε.γιατι τα βιντεακια σου ειναι παντα σκοτεινα?δεν πιστευω να εισαι κανας ανωμαλος που παιζει με την κιθαρα γυμνος και μας ποσταρει τα βιντεο...  :P

 

;D ;D ;D ;D ;D οχι ρε συ η μονη ανωμαλια που εχω ειναι οτι μου αρεσει να πηγαινω με γυναικες αλλα να ειναι 3 μαζι.....κοιτα μια επιδειξια(απο το επιδειξιας :P) την κανω επειδη ειμαι γυμνος απο την μεση και πανω....κατα τα αλλα ο φωτισμος του δωματιου σε πληροφορω ειναι σχεδον λιγο πιο κατω απο το τερμα αλλα η καμερα του κινητου εκει που τη βαζω τραβαει ετσι...(και μου αρεσε σαν ιδεα).επισης δεν θελω να βλεπω τον εαυτο μου οταν παιζω γιατι παρασυρομαι και κανω εκπληκτικες καραγκιοζηστικες γκριματσες....ειναι που ξεχειλιζει το feeling :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια deluxe ακριβος??? δωσε link αν σου ειναι ευκολο γιατι ψαχνω και εγω για μια.

thanks!

 

εχω αυτην

http://www.thomann.de/gr/fender_american_deluxe_fat_stratrw3cs.htm

 

 

 

 

...και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος...ειναι πολυ ευκολοπαιχτη και εχει πολυ ωραιο ηχο...βεβαια δεν ειναι και η καλυτερη για blues μια και οι μαγνητες της δεν ειναι vintage αλλα και εγω δεν παιζω blues οποτε μου κανει.....εαν θες fender για blues δεν νομιζω να σου πολυ κανει .....αλλα για οτιδηποτε αλλο ειναι μουρλια....

p.s 1 και αυτη με τον μονο παντως ειναι μια χαρα και εχει αρκετο γκαζι...αυτα παντως ειναι για τα λεφτα της παρα πολυ καλη...αν και εγω την ειχα παρει πιο ακριβα κοντα στα 1300 τωρα εχει πεσει....ελπιζω να βοηθησα.....

p.s 2. εαν μενεις κοντα στο Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ κανονιζουμε να ερθεις να τη δεις και να παιξεις....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου