Προς το περιεχόμενο

www.avproshop.gr


panos83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ξετερε το συγκεκριμενο καταστημα? ποια ειναι η γνωμη σας?

 

θελω να αγορασω αυτο http://www.avproshop.gr/index.php?target=products&product_id=366

 

εχει καλυτερη τιμη απο οπου εχω δει και απο thoman.

 

το κακο ειναι οτι δεχεται μονο ποιστοτικη καρτα και καταθεση σε λογαριασμο. τους τηλεφονησα και ζητησα με αντικαταβολη και μου ειπαν θα με παρουν να απαντησουν και δεν με πηραν  καν. Δεν ξερω εγω το υποπτευομαι λιγο αυτο.  Εχει κανεις αποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν μου φαίνετε ύποπτο μιας και στην Ελλαδά η αντικαταβολή είναι πιά παρελθον για τα ξένα site. Για το συγκεκριμένο καταστημα δεν ξέρω και πολλά,πάντως άν η πιστωτική δεν σου φαίνετε και πολύ καλή επιλογή μπορείς να βάλεις λεφτά σε μια prepayd.

Trance-former

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικοινώνησε με τον ευθημιάδη ή τον στάλλα που είναι ο αντιπρόσωπος γιατί πολύ περίεργη είναι η τιμή του και παίζει να είναι καμιά κινέζικη αντιγραφή

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Χωρίς να ξέρω τους ανθρώπους, δεν τίθεται τέτοιο θέμα jmone. Ας μη δημιουργούμε δαίμονες εκεί που δεν υπάρχουν. Δεν είναι Κινα και Απω Ανατολή εδώ. Το πιό πιθανό είναι οτι το μαγαζί έχει καποια πράγματα για κράχτες με εντυπωσιακές τιμές.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.  το αγορασα με αντικαταβολη. το μικροφωνο μου ηρθε κανονικα και ολα φαινοντε μια χαρα. τωρα ρε παιδια αν ειναι κινεζικη αντιγραφη η οχι δεν ξερω. τι να πω ο χρονος θα δειξει.υπαρχει καποιος τροπος να το καταλαβω? παντως ο  κυριως που μιλησα μου φανηκε πολυ ευγενικος και θα ξανα αγοραζα απο το συγκεκριμενο καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή μίλησα με τον Έλληνα αντιπρόσωπο και μετά από

μια κουβέντα που είχαμε μου είπε ότι η τιμή που αγοράζουν

τα καταστήματα είναι πάνω από την τιμή που πουλάει το

συγκεκριμένο site

 

από κει και πέρα τι να πω μπορεί να τα φέρνει και κάποιος

άλλος στην Ελλάδα και να τα δίνει φθηνότερα ???

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω. εμενα  ενταξει μου φαινεται και αρκετα γερη κατασκευη. υπαρχει καποιος τροπος να το ελενξω οτι δεν ειναι κινεζικο?  παντως μεσα ολα του τα χαρτα ειναι  στα αγγλικα και στα κινεζικα και εχει και ενα χαρτι που ειναι μονο στα κινεζικα.  Επισης κατι αλο που ειδα ειναι οτι δεν εχει κουμπι  ον/οφ πανω στο μικροφονο.  ετσι θα επρεπε να ηταν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε panos83,μη σε ανησυχεί για το on/off.To Shure SM58 βγαίνει σε 2 εκδόσεις,μια με διακόπτη και μια με χωρίς. Προφανώς αγόρασες τη 2η..!

Τέεεεεελειαα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

παιδια το sait τελικα ειναι αξιοπιστο; Εχει αγορασει κανεις απο εκει; Θελω και εγω ενα shure και λογω των απομιμησεων που κυκλοφορουν, εχω μια καχυποψια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου