Προς το περιεχόμενο

Firewire express card με Texas Instruments chipset?


musictech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρε πιττα με ντονερ.

 

 

xaxa.... ;D ;D ;D

 

  Πηρα καινουργιο Dell γαιδουρακι με 4 gb ram,2 εσωτερικους σκληρους δισκους στις 7200 rpm(250 +320 gb),cpu T9300 me 6mb cache,3 years next business day εγγυηση dell που ειναι οντως...next day.>!!+3 years accidental...(ακομη και να μου την δωσει κ να το σπασω...θα μου το φτιαξουν δωρεαν... ;D ;D ;D :o :o :o :o....exei εχει επισης bluetooth,camera,wireless,17'',vista business downgrade σε xp...ποσο αραγε θα κοστιζε ενα τετοιο mac???ακουω εκτιμησεις...επισης υπαρχει mac με τετοιο cpu ???το μηχανημα πεταει...!! :o :o :o

 

 

 

 

***Ανεφερα οτι ειναι...dell?? :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...ποσο αραγε θα κοστιζε ενα τετοιο mac???ακουω εκτιμησεις...επισης υπαρχει mac με τετοιο cpu ???

Πως φαίνεται ότι δεν είχες ποτέ mac...άντε και σε OSX τώρα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τυροπιτα απο το ΑΡΙΣΤΟΝ,δεν το εκαψαν αυτο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπω οτι τεινει παλι το θεμα να γινει μαχη μεταξυ pc-mac...ενημερωτικα παντως ποτε δεν ενοιωσα την αναγκη για mac....στηνω pc's πολλα χρονια για μουσικους κ studios και .....ποτε δεν ειπα ''ρε γαμωτο ,να ειχα ενα mac τωρα.''...kai εχω δουλεψει σε mac...

    Το αρνητικο με τα Pc's ειναι οτι θελουν σωστο στησιμο και καθολου πειραγμα εκτος αν καποιος ξερει ακριβως...τι να κανει....εχουν registry τα ρημαδια....Εγω λοιπον ποτε μου δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα με τον τροπο που τα στηνω κ δουλευω....κ εχω στησει μηχανηματα για πολυ σοβαρες περιπτωσεις κ αναγκες... ;) ;) ;)..

    Ας το αφησουμε ομως αυτο το θεμα και ας μεινουμε στην αρχικη μου ερωτηση...εκτος αν καποιος θελει να αρχισει καινουργιο με τιτλο ''pc's vs macs '' No19$@$798$%$.... :P :P :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολυ καλο χοιρινο μπριζολακι θα πας στη Κουμουνδουρου στον Τελη (μη φοβηθεις τους Κινεζους και τους Πακιστανους ειναι ημεροι)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ας το αφησουμε ομως αυτο το θεμα και ας μεινουμε στην αρχικη μου ερωτηση...εκτος αν καποιος θελει να αρχισει καινουργιο με τιτλο ''pc's vs macs '' No19$@$798$%$.... :P :P :P :P :P

Προφανώς και δεν έχει νόημα καμμιά τέτοιου είδους "διαμάχη" ή ερώτηση τι να πάρω pc ή mac (που κατά καιρούς βλέπουμε μέσα στο forum). Θα "αντιγράψω" τα λόγια του σοφού γέροντα...δεν έχει σημασία τι έχεις αλλά τι κάνεις με αυτό.

Άρα περιμένουμε να ακούσουμε (τουλάχιστον) κάτι αντίστοιχο του Hans Zimmer με το τερατάκι που έφτιαξες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν έχει νόημα καμμιά τέτοιου είδους "διαμάχη" ή ερώτηση τι να πάρω pc ή mac (που κατά καιρούς βλέπουμε μέσα στο forum). Θα "αντιγράψω" τα λόγια του σοφού γέροντα...δεν έχει σημασία τι έχεις αλλά τι κάνεις με αυτό.

Άρα περιμένουμε να ακούσουμε (τουλάχιστον) κάτι αντίστοιχο του Hans Zimmer με το τερατάκι που έφτιαξες...

 

 

..και ποιος σας ειπε οτι το εφτιαξα για μουσικη??? ;D ;D ;D ;D

 

...πλακα κανω....ειμαι σιγουρος οτι με αυτο το μηχανημα θα....μεγαλουργησω....!!!Ελπιζω η Dell να μην μου ζητησει τιποτα δικαιωματα..... :P :P :P :P :P :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολυ καλο χοιρινο μπριζολακι θα πας στη Κουμουνδουρου στον Τελη (μη φοβηθεις τους Κινεζους και τους Πακιστανους ειναι ημεροι)

 

Το χοιρινό είναι για τις μάζες. Η ελίτ τρώει μόνο προβατίνα στον Θανάση στα Σκούρτα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου