Προς το περιεχόμενο

Για τον μικρό που κλείνει την ξεχασμένη βρύση μας


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ που συμβαινουν την τελευταια εβδομαδα και γενικοτερα στην εποχη μας ,εγραψα το παρακατω τραγουδι.

.βρισκεται στην ιστοσελιδα μου μαζι με τις αλλες μουσικες μου.σας το χαριζω ( www.myspace.com/mariolaz ) .

 

ΣΑΣ  ΕΥχαριστω.

 

Μαριος -Λαζαρος

Ιωαννιδης

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σόρυ ρε φίλε αλλά σε βρίσκω πολύ άκυρο, άκαιρο, άκομψο και με ελαφρώς βαμπιρικές διαθέσεις. Και θα μείνω μόνο στο post σου κι όχι στο τραγούδι...

Constant Shallowness Leads To Evil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κι εγώ... είναι στα όρια του απαράδεκτου αυτή η ενέργεια. Ακους εκεί να το μοιράσουμε κι όλας...MAN WHAT THE F@#K ARE YOU THINKING?!?!!

 

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει παρακαλώ να κλειδωθεί, αφαιρεθεί το κομμάτι και όλα αυτά?? νομίζω πως θα πρέπει να τοποθετηθεί σε τελείως διαφορετική βάση αυτο το thread, εφ'οσον αφορά αποκλειστικά τη μουσική.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ζητω συγγνωμη ειλικρινα.απλα ενοουσα  σε φαση κατεβαστε το κ οποιου του αρεσει μπορει να το στειλει σ οποιον θελει.φιλικα.το εφτιαξα σπιτι μου και γουσταρα να το μοιραστω με ολους. δεν με ενδιαφερει η προωθηση με την ενοια που ολοι καταλαβατε.αν θελετε σβηστε και το ποστ μου,τι να πω.!ισως τα ειπα λαθος στο 1ο ποστ μου κ εγινε παρεξηγηση. ! keep on playing . οκ?

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σας τσίμπησε καμιά μύγα τσετσέ?

...

 

Έλα ντε.

 

Κι εμένα το πρώτο post (είχα δει και την αρχική του μορφή) δεν μου έδωσε την αρνητική εντύπωση που εξέλαβαν οι andsar και matawan. Ιδιαίτερα δε μετά τις εξηγήσεις του rondat.... και την τροποποίηση δεν τίθεται -πιστεύω- θέμα.

Ας κρατήσουμε όμως κατά νου ότι πρέπει να αποφύγουμε την πολιτική τροπή της συζήτησης και να εστιάσουμε στο τραγούδι.

 

(Εμένα π.χ. δεν με πολυάρεσε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου