Προς το περιεχόμενο

Για τον μικρό που κλείνει την ξεχασμένη βρύση μας


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως και να είναι από ανθρώπους που παραεπικοινωνούν πολιτικά και θίγονται όταν κάποιος πάει να εκμεταλλευτεί προς ιδίων όφελος το όλο σκηνικό. Προσωπικά δε νομίζω ότι ο rondat είχε αυτό κατά νου, αλλά κάποιοι το παρεξήγησαν.

Λίγο προσοχή στα όσα πετάμε γενικότερα, πόσο μάλλον στο συγκεκριμένο θέμα. Και κυρίως στον floyd85 απευθύνομαι

 

 

Για τη μουσική δε θα εκφέρω άποψη, καθώς είναι ακριβώς το στυλ που δε μου πάει καθόλου ;D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Τεχνικά το κομμάτι θέλει μεγαλύτερη προσοχή στη ρυθμική εκτέλεση, με αποτέλεσμα η χαλαρότητα αυτή να το κάνει να ακούγεται σαν πρόχειρο demo. Συνθετικά μια χαρά μου ακούγεται. Το αν ταυτίζεται η μουσική με τους στίχους, είναι θέμα υπό εξέταση όμως.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως και να είναι από ανθρώπους που παραεπικοινωνούν πολιτικά και θίγονται όταν κάποιος πάει να εκμεταλλευτεί προς ιδίων όφελος το όλο σκηνικό. Προσωπικά δε νομίζω ότι ο rondat είχε αυτό κατά νου, αλλά κάποιοι το παρεξήγησαν.

 

 

Σωστός..

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρχικό post του rondat τροποποιηθηκε φυσικά, καθότι η διατύπωση του ήταν επιεικώς απαράδεκτη. Το σχόλιο μου αναφερόταν στο αρχικό μήνυμα, οπότε, προφανώς, τώρα φαίνεται τελείως out of context.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν ταυτίζεται η μουσική με τους στίχους, είναι θέμα υπό εξέταση όμως.  ;)

Αυτή η αντίθεση μουσικής κ στίχων είναι που κάνει το κομμάτι πιο δυναμικό κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ που συμβαινουν την τελευταια εβδομαδα και γενικοτερα στην εποχη μας ,εγραψα το παρακατω τραγουδι.

.βρισκεται στην ιστοσελιδα μου μαζι με τις αλλες μουσικες μου.σας το χαριζω ( www.myspace.com/mariolaz ) .

 

ΣΑΣ  ΕΥχαριστω.

 

Μαριος -Λαζαρος

Ιωαννιδης

 

@rondat

 

Ρέγγε;  :) 

Η ιδέα είναι πολύ καλή, αλλά για να "δείξει" θέλει πολύ δουλειά.

Πάντως είσαι"μέσα" ... συνέχισε γιατί τό 'χεις ...

 

Αν τό έδινες σε κάποιον επαγγελματία με καλύτερους μουσικούς και σωστή παραγωγή,

σίγουρα θα γινόταν γνωστό.  :)  ;)

 

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εμενα μου αρεσε! ειναι πολυ "γλυκο"

η μεγαλη διαρκεια του το χαλαει ομως.....

εκτος εαν οσο περνουσε να εμπαιναν ολο κ περισσοτερα οργανα κ να γεμιζε ολο κ παραπανω.

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω όλους για τα σχολια σας !!

λοιπον το κομματι που εστειλα αρχικα ηταν αποτελεσμα 4 ωρων ,,(μαζι με τη συνθεση..του τραγωδιου..@) .. :) ...το δουλεψα ομως λιγο ακομα. εβαλα τυμπανα..εκανα διορθωσεις στη δομη και τη μιξη.σας το χαριζω.περαστε μια βολτα απ τη σελιδα μου το βαζω κ εκει.!να στε καλα φασαριοζοι νοιζαδες.! ¨: )

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου