Προς το περιεχόμενο

Για τον μικρό που κλείνει την ξεχασμένη βρύση μας


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τις πολιτικές τους απόψεις τις εκφράζουν οι παραπάνω κύριοι οι οποίοι δεν έχουν πρόβλημα με το κομμάτι αλλά με την πηγή έμπνευσης του κομματιού.

 

αν το γραφε για καμιά γκόμενα που είδες στο δρόμο δεν θα μιλούσε κανένας.

 

να μην σβηστεί το πόστ!!!είπαμε να μην ανοιχτεί πολιτικό θέμα αλλά όχι να λειτουργούμε και φασιστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Μ'άρεσει το τραγούδι! :) Η ενορχήστρωση είναι λίγο πρόχειρη, και η μίξη θέλει λίγη δουλειά νομίζω, αλλα η κιθαρούλα με το μπάσσο, είναι ωραία! Οι διπλές φωνές επίσης λειτουργούν πολύ καλά! Σε κάποια σημεία η φωνή πάει πολύ χαμηλά και η φωνή μπασίζει πολύ. Ίσως κάποιο EQ να βοηθήσει, αλλιώς θα έπρεπε να το ανεβάσεις κανα τόνο ή και δύο... :)

 

Πάντως ωραίο τραγουδάκι, μπράβο, και thanks for sharing!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαρούλα με το μπάσσο, είναι ωραία! Οι διπλές φωνές επίσης λειτουργούν πολύ καλά!

Συμφωνώ πολύ με αυτά. Μου αρέσει κ μένα το τραγούδι, και κυρίως πολύ ωραίοι στίχοι μπράβο σου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκύτατο......

Not me cup o' tee αλλά γλυκό, με τα συν και πλην που επισύρει αυτός ο χαρακτηρισμός. ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να ξενερώσω από τις πρώτες νότες, τη θεματολογία ήθελα να την αποφύγω πάση θυσία γιατί έχω κορεστεί και δεν πάει άλλο...αλλά μ'αρεσε  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αρχικό post ήταν υπερφίαλο και κακοδιατυπωμένο (να το θέσω ευγενικά..)

Πάντως μετά την επαναδιατύπωση και τις εξηγήσεις του Rondat I'm cool :)

Όσο για το τραγούδι, δεν μου πολυάρεσε. Μου φάνηκε αρκετά γλυκερό και κάπως σαν να προσπαθείς να "παίξεις σε πολλά ταμπλό" + ότι μου φάνηκε αρκετά μεγάλο σε διάρκεια. Ίσως αν ήταν μικρότερο και με λίγο περισσότερο τσαγανό, but that's just me.

Constant Shallowness Leads To Evil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αρνητικά σχόλια δεν τα κατάλαβα να πω την αλήθεια. Μάλλον είναι από ανθρώπους που δεν επικοινωνούν πουθενά με το κομμάτι αλλά μην επεκταθούμε πολιτικά.

Απο κει και πέρα φυσικά και να μεινει ανοιχτο το ποστ, έλεος..

Το κομμάτι εμένα μου άρεσε και κρατάω το "για μια ψυχή που φεύγει".. ωραίο σε όλα αλλά μεγάλο σφάλμα κατεμέ η μεγάλη διάρκεια του κομματιού. Ο ήχος ωραίος και αρκετά καλή μίξη, μπάσο κιθάρα και φωνές τα σπάνε απλά σαν ηχος. Ολα δενουν ωραία. Στην μισή διάρκεια θα ήταν πολύ καλό . Τωρα ειναι καλό.

Καλή συνεχεια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου