Προς το περιεχόμενο

Συντόμευση Αποστολής: Alt+s ή Alt+σ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello  :)

 

Με βολεύει να ποστάρω πατώντας alt+s αλλά επειδή γράφουμε στα ελληνικά σημαίνει ότι πρέπει να πατάω κάθε φορά το alt+shift πριν και μετά να αλλάξω τη γλώσσα του πληκτρολογίου για να δουλέψει.

 

Επειδή είμαι βαριεστημάρας κατά βάθος, μήπως να αλλάξει το επίμαχο γράμμα "s" σε κάποιο ελληνικό χαρακτήρα (π.χ. το "α") να διευκολυνθούμε όλοι μας (ναι καλά μας έπεισες Jasemeister  :D);

 

Thanks  :-*

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, αυτό το θέμα θα μπορούσε να το ανοίξει ΜΟΝΟ κάποιος με 3000+ posts.

Ούτε εγώ το ήξερα, λαικό δημοψήφισμα ΤΩΡΑ για την υιοθέτηση του ctrl+α!!

Χωρίς πλάκα, μπορεί στο ένα post αυτό να φαίνεται ανούσιο, αλλά στα 1000 θα έχεις αναγκαστεί να πατήσεις ήδη 1000 συνδυασμούς alt+shift που θα μπορούσες να είχες αποφύγει.

 

(Νομίζω ότι όταν φτάσω κι εγω τα 3000 posts θα ζητήσω Noiz extension να κάνει autopost όταν πατάω διπλό κενό ή όταν ανοιγοκλείνω τα μάτια μου ρυθμικά)

To keep you is no benefit. To destroy you, no loss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Υπάρχει συντόμευση;  :o

;D ;D ;D please call 911!

 

But seriously folks, δεν μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό κυβερνο(αργο)ναύτη, θέλει χάκινγκ ο κώδικας και... άσε καλύτερα. Σόρι.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<input type="submit" name="post" value="Αποστολή" tabindex="3" onclick="return submitThisOnce(this);" accesskey="s" />

 

Δε μπορω να μη τσιμπησω... (Μαλλον) σε αυτο το κομματι κωδικα μπορει ο yameth να κανει την αλλαγη, αν θελει...

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου