Προς το περιεχόμενο

ken parker archtops


Amru

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To headstock μου θυμίζει Parker (τις οποίες προσωπικά απεχθάνομαι...)!!!

 

Εμ αφου ο parker τις φτιαχνει, τι να θυμιζει το headstock ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο θεός να με συγχωρέσει - εμένα και τα άχρηστα αυτιά μου - αλλά δεν άκουσα κάτι το ιδιαίτερο. Αυτό που είδα το αφήνω ασχολίαστο.

 

Πολύ απλά θυμηθείτε το πρότυπο γυναικείας ομορφιάς πριν 100 χρόνια σε σύγκριση με το σημερινό.  ;) ;D

Ναι, αλλά ποτέ τα πρότυπα γυναικείας ομορφιάς δεν περιελάμβαναν γυναίκες με κακοσχηματισμένο πρόσωπο, μυτερό πηγούνι και ...τρύπες σε ασυνήθιστες θέσεις. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θεός να με συγχωρέσει - εμένα και τα άχρηστα αυτιά μου - αλλά δεν άκουσα κάτι το ιδιαίτερο.

 

Eγω ακουσα ενα πολυ ωραιο ήχο, αλλα 30-40.000?No thanks.Αμα κοψουνε κανα μηδενικο κατι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά ποτέ τα πρότυπα γυναικείας ομορφιάς δεν περιελάμβαναν γυναίκες με κακοσχηματισμένο πρόσωπο, μυτερό πηγούνι και ...τρύπες σε ασυνήθιστες θέσεις. ;D ;D ;D

 

Όχι spy, απλώς δεν πίνεις πολύ.  :P :P :P ;D ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως λένε και οι Ρώσοι (σε ελεύθερη μετάφραση) αν βλέπεις ακόμα άσχημες γυναίκες, δεν έχεις πιει αρκετή βότκα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ο τυπος θελει να βγαζει τα εξοδα για τη βιλα και τη φερραρι του φτιαχνοντας μονο 8 κιθαρες το χρονο... γιατι κακα τα ψεματα, ειναι στανταρ μοντελα (δεν φτιαχνει κατι τελειως καινουργιο καθε φορα οπως ο www.beyondthetrees.com ), & μονος του να τις φτιανει δεν θα επρεπε κανονικα να του περνει 1,5 μηνα για μια κιθαρα, εκτος αν φτιαχνει ακομα και τα machineheads μονος του, ή μετα απο μια μερα δουλεια κανει διαλειμα 4 μερες για μπυρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το σίγουρο είναι πως ο Parker άνετα θα πάρει τα βραβεία γιά την πιό 'πρωτότυπη σχεδίαση' και σίγουρα έχει βρεί λύσεις σε πολλά προβλήματα μηχανικής στο στήσιμο των οργάνων που σχεδιάζει, αλλά θα συμφωνήσω με τον spy για τον ήχο που άκουσα.

Πιο πολύ 'σουρωτήρι' μου θύμησε (βλέπε dobro) παρά ακουστική archtop.

 

Ο χρόνος θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου