Προς το περιεχόμενο

Θέλει 2-3 φορές exoport για να γίνει σωστα...


music man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, εχω cubase6 σε μακμπουκ και μερικες φορες οταν κανω export ενω εχω χρησιμοποιησει midi τρακς καποιες φορες στο mp3 μου δεν βγαινουν τα midi η σταματάνε , πχ τυμπανα μποτα σνερ αφαιρουντε και ακους μονο οβερ... ¨Εχει κανεις ιδέα τι μπορει να φταίει..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το cubase5 σε λαπτοπ και υποθετω πως ειναι σχετικο

 

πηγαινε export>audio mixdown

στο παραθυρο που θα σου βγει,αριστερα εχει κατι επιλογες για το ποια καναλια θελεις να εξαγεις...

επελεξε το Output Channels>Stereo Out

 

ελπιζω να βοηθησα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι αυτο ειναι παντα προεπιλεγμένο, το θέμα ειναι οτι πιστεύω οτι δεν κανω εγώ καποιο λάθος διοτι μπορει στο εξπορτ που θα πάρω να ειναι ως τη μεση κανονικα το κομμάτι και για καποιο λόγο στη συνέχεια τα midi απενεργοποιουνται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πειρατικό, η όποια ανωμαλία κατά το export μπορεί να οφείλεται ακριβώς σε αυτό το γεγονός, και κατά 99% δεν υπάρχει λύση!

 

Αν όχι, πριν επικοινωνήσεις με το support της steinberg, δοκίμασε να κάνεις freeze το midi instrument πριν κάνεις το export, σίγουρα δεν λύνει το πρόβλημα του export με Midi Track, αλλά θα σε βοηθήσει να κάνεις τη δουλειά σου,, παρακάμπτοντας προσωρινά το πρόβλημα.  ;)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου