Προς το περιεχόμενο

Gibson Zakk Wylde Custom Bullseye REPLICA


ffmakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια... λοιπον πηγα για βολτα στο κεντρο γιατι ψαχνω κανα 7χορδη και ειδα 2 Gibsons.

 

Τελικα τα original Gibsons εχουνε και 3 βιδες??? Γιατι ειδα σημερα Gibson LP με 3 βιδες και Gibson Flying V και αυτη με 3 βιδες....  ??? Τις τιμες ητανε 700ε και πανω.  ???

 

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια... λοιπον πηγα για βολτα στο κεντρο γιατι ψαχνω κανα 7χορδη και ειδα 2 Gibsons.

 

Τελικα τα original Gibsons εχουνε και 3 βιδες??? Γιατι ειδα σημερα Gibson LP με 3 βιδες και Gibson Flying V και αυτη με 3 βιδες....  ??? Τις τιμες ητανε 700ε και πανω.   ???

 

 

Οι οριτζιναλ gibson εχουν μονο 2 βιδες! Προσοχη!

Επισης τα pickup cavities δεν ειναι βαμμενα!

 

Οσον αφορα τις λεσπολ αντιγραφες, ενας ακομα τροπος να τις ξεχωριζουμε ειναι τα ποτενσιομετρα, οπου τα 2 πανω ΔΕΝ ειναι παραλληλα με τα 2 κατω.

Οι αντιγραφες επισης δεν εχουν μεγαλη κλιση στο headstock, ενω το binding ειναι λαθος (πιο λεπτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσοτερα ισχυουν αλλα το σωμα δεν ειναι απραιτητο να ειναι απο basswood. Ο,τι να΄ναι! Τωρα απο εκει κ περα εβενο δε θα βρεις μαλλον γιατι δε θα βρεις κ στις paul reed smith δε μπαινει μονο με μηχανημα. (η μονη εταιρεια που μπορει να το κανει ειναι η jackson)

 

Υπαρχει στο κιθαρα τελεια τζι αρ σαιτ ενας βλακας που επιμενει να πουλαει ρεπλικες zack wylde κτλ σε τρελα ποσα (800 ευρω κ βαλε) μονο στο κλασμα της τιμης της αυθεντικης!παρε κοσμε!

 

Κ εφερε κ μια ibanez στα 1300 ενω δηλωνει χωρις θαρασος οτι την πηρε παμφθηνα απο εξω κ τη δινει τοσο γιατι δε τη βρισκεις στην ελλαδα. Πιο ακριβα απο νετ μαγαζια κ απαντα οτι τοσο θα επρεπε να πιανει...Κανενας λογικος δε θα την επαιρνε αλλα δεν ειναι κ λιγοι που δεν πολυξερουν κ ετσι αρκει ενας να την πατησει για να βγαλει λεφτα το κακαλο αυτο...

 

Να μη μιλησω για αλλη αγγελια (νομιζω εδω ηταν) που ενας δεν ηξερε αν ηταν αυθεντικη η ρεπλικα κ την εδινε στη...μεση της τιμης(εδω μπαινουν κλαρινα κ χαρυ κλιν επιθεωρηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει στο κιθαρα τελεια τζι αρ σαιτ ενας βλακας που επιμενει να πουλαει ρεπλικες zack wylde κτλ σε τρελα ποσα

ακομα υπαρχουν αυτες οι αγγελιες? τις ειχα δει πριν μηνες και μαλιστα του εστειλα πμ για να μου πει που τις βρηκε ή να μου δωσει κανενα λινκ και μου απαντησε: πες μου τι θες και θα το βρουμε... μιλαμε για εμπορικη ιδιοφυια  ;D

να βγαλει λεφτα το κακαλο αυτο...

;D αυτο που το ακουσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πηρε τοσες μηνες για να μαζευω euros!!! My F#$%^& hard earned money! Για σκεφτειτε

τα αλλα παιδια εκει εξω που δεν ξερουν τι θα γινει???  :( Θα χασουν τα Hard earned money τους!!!

:(

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου