Προς το περιεχόμενο

gibson/epiphone ES


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτο! :D :D

Ειδικά ο κατμαν-srv και το MAPLE;ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ; με κάναν να πέσω από την καρέκλα από τα γέλια!

Εύγε νέε μου,εύγε! :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε διόρθωσα λίγο funk γιατί είχες βγεί λίγο κατσούφης.

Τάκη δεν σε ακούω...δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες?? σε έβαλα και πρώτη μούρη.. 8)

Ήθελα να βάλω πολύ κόσμο αλλά δεν είχα χώρο ρε γ@μ%τ#...

Το επόμενο θα είναι animated και θα έχει και ήχο.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oχι ρε τι να παρεξηγηθω,απλα ολη μερα σημερα ηχογραφουσα..ξερεις σε ποσο κοσμο εχω κανει τετοια;;;αν ηταν να παρεξηγιεται ο καθενας τοσο ευκολα αλιμονο μας...απλα ζηλεψα λιγο γιατι δεν εχω αυτο το αλλο προγραμμα που μου ειπες και δεν τα κανω τοσο καλα...χεχε.περιμενω και αλλα εξισου καλα και αν εχω χρονο θα κανω μερικα(οπου κολλανε βεβαια ε;).

μην κολλας παντως.περιμενω να μου κανεις κανενα καλο,και καλα πως γουσταρω suhr και ετσι.δεν παρεξηγιεμαιem.icon.wink.png

&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχω καταφέρει να συνέλθω απο 5λεπτο γέλιο μπορώ πλέον να postάρω(αν και όσο γράφω ακόμα γελάω)Όχι εύγε.Τρισεύγε!

:D :D

 

Υ.Γ Αν και όλοι ήταν ξεκαρδιστικοί πολύ γέλιο έριξα και με yameth γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι το αποτέλεσμα της λάσκας :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol:

 

Λοιπόν janick ανέβασα (όπως σου είχα πει) 3 μικρά clipάκια με τη gibson για να ακούσεις..δεν ξέρω αν θα καταλάβεις πολλά..είναι πολύ μικρά...

Η σύνδεση είναι gibson-di box-κονσόλα-κάρτα ήχου χωρις e.q. χωρίς τίποτα, μόνο λίγο reverb.

 

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/ikon/neck.mp3

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/ikon/bridge.mp3

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/ikon/bridge_single.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!! :D

O bridge μου άρεσε πολύ σε split.

Ο διπλός bridge μου άρεσε επίσης.

O neck δε μου φάνηκε τόσο μουντός.

 

Εκείνο που με προβλημάτησε βέβαια είναι που λές ότι δεν έχεις όγκο.Πως γίνεται μια LP να μην έχει όγκο;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνο που με προβλημάτησε βέβαια είναι που λές ότι δεν έχεις όγκο.Πως γίνεται μια LP να μην έχει όγκο;

 

Bασικά δεν είμαι και πολύ αξιόπιστη πηγή..ίσως φταίει ότι ακουμπάνε στα τάστα (τρίζουν) και δεν έχουν χώρο να ταλαντωθούν.. άσε που για ενισχυτή έχω ένα 25άρη park... :( επίσης όταν λέω όγκο εγώ έχω στο μυαλό μου μπάντες που κουρδίζουν πολύ χαμηλά (cathedral π.χ.) και συκρίνω ανόμοια πράγματα...οπότε μην με παίρνεις και πολύ στα σοβαρά..αν δεν βαριέσαι διάβασε κριτικές στο harmony central.

 

Πάντως δεν έχω βρεί ακόμα τον ήχο που ψάχνω και πιστεύω ότι φταίει το σετάρισμα και ο ενισχυτής μου... όταν παίζω direct me την boss-κάρτα ήχου-monitors βγάζω πολύ ωραίο ήχο (σαν του σόλο του planet caravan απο pantera) αλλά οι παραμορφώσεις είναι για γέλια/κλάματα...

 

Nαι ωραίος είναι ο split αλλά εγώ ως ανάποδος άνθρωπος παίζω μόνο με τον "μουντό" jazz....

ά ρε deluxe...έχε χάρη που ξεχρεώνω ακόμα τα προηγούμενα..παιχνίδια μου.... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου