Προς το περιεχόμενο

μικροεπισκευη σε vox tonelab se


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.

μετα απο αρκετα χρονια χρησης η vox tonelab se μου εβγαλε τα εξης δυο προβληματα 1)τα βελακια πανω,κατω,δεξια,αριστερα απο δικο μου κακο χειρισμο σαν να μετακινηθηκαν λιγο και πλεον δεν υπακουν.2)το κουμπι amp select button (οχι το περιστροφικο) ουτε αυτο ακουει πλεον και θελει πολυ δυναμη για να ακουσει.

υπαρχει καποιος τεχνιτης που να μπορει να αναλαβει αυτη την επισκευη?γιατι λογικα στην αντιπροσωπεια θα μου ζητησουν τρελα ποσα(φανταζομαι).αν επιτρεπεται να γραψει καποιος στοιχεια καποιου τεχνιτη εχει καλως,αλλιως στειλτε ενα π.μ

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

μετα απο αρκετα χρονια χρησης η vox tonelab se μου εβγαλε τα εξης δυο προβληματα 1)τα βελακια πανω,κατω,δεξια,αριστερα απο δικο μου κακο χειρισμο σαν να μετακινηθηκαν λιγο και πλεον δεν υπακουν.2)το κουμπι amp select button (οχι το περιστροφικο) ουτε αυτο ακουει πλεον και θελει πολυ δυναμη για να ακουσει.

υπαρχει καποιος τεχνιτης που να μπορει να αναλαβει αυτη την επισκευη?γιατι λογικα στην αντιπροσωπεια θα μου ζητησουν τρελα ποσα(φανταζομαι).αν επιτρεπεται να γραψει καποιος στοιχεια καποιου τεχνιτη εχει καλως,αλλιως στειλτε ενα π.μ

ευχαριστω.

 

Έπεσα κάποτε πάνω σε αυτό και είπα να δοκιμάσω χωρίς να έχω διαβάσει κάποια άλλη γνώμη για το κατάστημα.

Δεν το μετάνιωσα, ο Χάρης γνωρίζει καλά το σπορ και αν κρίνω από τη δική μου περίπτωση χρεώνει πολύ λογικά τους πελάτες. Σίγουρα θα ξαναπάω.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου