Προς το περιεχόμενο

προβλημα με clicks στην καρτα ηχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα τα mac φταινε,ειναι αλλωστε γνωστο οτι ειναι μαπα μπροστα στα pc (και εχουν και χειροτερο ΗΧΟ μια και οι επξεργαστες των mac ειναι κινεζικοι ενω των pc αμερικανικοι ;D ;D) επισης αν βαλεις καλωδιο βαλε ενα κουρδισμενο αν ομως χρειαστει να το κοψεις κρατα το με τις εγκοπες προς τα πανω για να μη σου φυγουν πολυτιμα ηλεκτρονια.. ;D ;D ;D

 

 

(Πλακα κανω...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το γεγονός ότι σου κάνει το ίδιο πρόοβλημα και όταν τρέχεις MAC OS και όταν τρέχεις windowz σημαίνει ότι το "θέμα" σου είναι μάλλον στην κάρτα ή στο USB. Δεν δομικάζεις μια άλλη.... δανεική από κανένα φίλο να δεις τι γίνεται?

 

Σε σχέση με τα updates του MAC OS... δεν νομίζω να υπάρχει κάτι στα 2-3 τελευταία που να έχει να κάνει με audio ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...Την πρώτη φορά που μου παρουσιάστηκε αυτό το φαινόμενο

άλλαξα σκληρό και οκ..

Τη δεύτερη φορά επειδη μου είχε καεί η μητρική,

αγόρασα μια καινούργια η οποιά παρουσίασε ασυμβατότητα με την tascam us428(που είχα τότες)

κάνοντας αυτά τα κλιπ,κλαπ κ.τ.λ.

Φυσικά αναγκάστηκα να αλλάξω μητρική,με chipset σαν της προηγούμενης.

(Μμμμ...Μας υποχρέωσες πες μας τώρα....;D)Αλλά θα μου πεις για pc μας μιλάς τώρα εσύ. :D

Χρονιά πολλά και καλή χρονιά σας εύχομαι παίδες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου