Προς το περιεχόμενο

malmsteen jam


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να λεμε......ασε δεν βαζω αλλο κλιπ...μετα απο αυτο μπορουμε να μαζευτουμε και να κλαψουμε ολοι μαζι παρεα...μπαρβο πολλα μπραβο :-X :'(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Bravo! Τι να πω που δεν έχω ξαναπεί για σένα Κωστή; Άψογος όπως πάντα - ακόμη και με το guitar port [αυτό με το fuzz με κούφανε]!

Το μόνο που λείπει από το clip για να είναι true malmsteen style είναι το πανωφόρι του γάλλου αξιωματικού [εποχές Odyssey] και πιθανώς μερικές άδεις μποτίλιες whiskey. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιος φιλε αλλα επρεπε να ριξεις κανα diminished arpegio!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bravo! Τι να πω που δεν έχω ξαναπεί για σένα Κωστή; Άψογος όπως πάντα - ακόμη και με το guitar port [αυτό με το fuzz με κούφανε]!

Το μόνο που λείπει από το clip για να είναι true malmsteen style είναι το πανωφόρι του γάλλου αξιωματικού [εποχές Odyssey] και πιθανώς μερικές άδεις μποτίλιες whiskey. 

 

βασικα εφαγα τοσο πολυ αυτες τις γιορτες που δεν ειμαι και πολυ μακρια απο τον τωρινο yngwie.  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ;)

tο myspace μου ειναι αυτο www.myspace.com/kostasalexakis

αλλα εχω κατι χρονια να του κανω Update.

Η μπαντα που εχω πανω στην αγγλια ειναι εδω www.myspace.com/theunnamedfaces

εχει originaλ κοματια και μολις ηχογραφησαμε και  κατι vintage ροκιες , ακουσε τες αν θες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααα...κατι ξεχασα να πω....δειξε στα αγγλακια πως παιζεται η κιθαρα...δειξε τι βγαζει η ΕΛΛΑΔΑ μαμω την τρελα μου....κοινως ξεβρακωσε τους λιγο.....αμα ο ανθρωπος το εχει τελικα φαινεται...εμεις τι προσπαθουμε ...δεν εχω καταλαβει ακομα ....εχω απο εχθες που παιζωανελεητα χαστουκια στον εαυτο μου... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου