Προς το περιεχόμενο

Guinness World Records - Guitar Speed 2008


stephanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ο τίτλος θα έπρεπε να ήταν πως να κάνεις την κιθάρα να ακούγεται σαν ένα σμήνος από μύγες τσε-τσε ή πως να σπάσεις τα νεύρα κάποιου με μια κιθάρα.  :D Αρχίζει να παίζει στο 03:00.

Προφανώς ο άνθρωπος ξέρει να παίζει πολλά άλλα εκτός από αυτό απλά το συγκεκριμένο μου φάνηκε αστείο... Θα μου πείτε διαγωνισμός ταχύτητας είναι τι περίμενες να παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο τίτλος θα έπρεπε να ήταν πως να κάνεις την κιθάρα να ακούγεται σαν ένα σμήνος από μύγες τσε-τσε ή πως να σπάσεις τα νεύρα κάποιου με μια κιθάρα.  :D Αρχίζει να παίζει στο 03:00.

Προφανώς ο άνθρωπος ξέρει να παίζει πολλά άλλα εκτός από αυτό απλά το συγκεκριμένο μου φάνηκε αστείο... Θα μου πείτε διαγωνισμός ταχύτητας είναι τι περίμενες να παίζει...

το ειχα δει παλιοτερα αυτο το videaki

κομπρεσσερ ο τυπος (ή καλυτερα κρουστικο δραπανοκατσαβιδο ειναι !!! )

ο τιτλος θα επρεπε να ειναι πως να κανεις την κιθαρα αθλημα!!

το flight of the bumblebee παιζει ο ανθρωπας...πως να μην ακουγεται σαν σμηνος  ;D ;D

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν τσεκάρετε τα άλλα vids του Tiago Della Vega θα δείτε πως δεν είναι κιθαρίστας τύπου Michael Angelo / Rusty Cooley - ιδίως όταν παίζει μαζί με μπάντα, πολύ συγκροτημένος και συγκρατημένος. Απίστευτη τεχνική τι να λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμενο video εχει φαει πολυ edit....ο delavenga  γενικα δεν ειναι κα8αρος.....οχι πως ειναι κ ευκολο να παιξεις δεκαταεκτα στο 320 αλλα παλι δεν λεει κ πολλα....εχω δει παρα πολλα κ ειναι βρωμικος....γενικα ποτε δεν μου αρεσε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφφφφφφφφφφ  ίδρωσα. Διαφωτίστε με, Λα ή Λα δίεση ήταν αυτή που ξέχασε να παίξει το παλικαράκι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο ακριβώς σημείο λες;

ουφφφφφφφφφφ  ίδρωσα. Διαφωτίστε με, Λα ή Λα δίεση ήταν αυτή που ξέχασε να παίξει το παλικαράκι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Σε ποιο ακριβώς σημείο λες; :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου