Προς το περιεχόμενο

Άλλο ένα Jam by mehiko


mehiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ ωραιος!

Και το main θεματακι πολυ καλο! (ακυρο: Μου θυμησε λιγο james bond και περιμενα να το γυρισεις σε κατι πιο jamesbond-ικο αλλά δεν μου έκανες την χαρη  ;D)

 

Υ.Γ: Αναρωτιεμαι, οταν κανετε αυτα τα γρηγορα με τα δυο χερια πανω στην ταστιερα, δεν φοβαστε μην χτυπησετε ρε γμτ?  :P ;D

Προφανώς κάνω πλάκα, απ'όσο μπορω να κρινω η τεχνικη σου ειναι πολυ καλη  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική άποψη:

 

Μια χαρά, απλά προσπάθησε για τα vibrato να χρησιμοποιείς περισσότερο το χέρι σου παρά το whammy bar(στο κεντρικό θέμα)

 

Θα ήθελα να σ ακούσω και πιο καθαρά, όχι με τόσο ambience στο δωμάτιο, γιατί το 50% του ήχου πάει βόλτα.

 

Τέλος, το κύριο θέμα ήταν καλό, αλλά ίσως το έπαιξες λίγες φορές περισσότερες απ όσο θα έπρεπε.

 

Καλη προσπαθεια, αλλα σιγουρα μπορεις και καλυτερα.

 

 

 

 

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική άποψη:

 

Μια χαρά, απλά προσπάθησε για τα vibrato να χρησιμοποιείς περισσότερο το χέρι σου παρά το whammy bar(στο κεντρικό θέμα)

 

+1

 

Επίσης το βασικό θεματάκι έχω την εντύπωση οτι κάθε φορά το άρχιζες όπου ήθελες και όχι στην αρχή του chord progression.

 

Μου άρεσε αρκετά πάντως απο την αρχή μέχρι και το 1.33 (μετά έχω την εντύπωση οτι αυτά που παίζεις κάνουν την αρμονία του κομματιού όχι τόσο αντιληπτή στον ακροατή.)

 

Για την τεχνική δεν έχω να πω και πολλά, βρίσκεται σε πολύ καλά επίπεδα.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιος!

Και το main θεματακι πολυ καλο! (ακυρο: Μου θυμησε λιγο james bond και περιμενα να το γυρισεις σε κατι πιο jamesbond-ικο αλλά δεν μου έκανες την χαρη  ;D)

 

Υ.Γ: Αναρωτιεμαι, οταν κανετε αυτα τα γρηγορα με τα δυο χερια πανω στην ταστιερα, δεν φοβαστε μην χτυπησετε ρε γμτ?  :P ;D

Προφανώς κάνω πλάκα, απ'όσο μπορω να κρινω η τεχνικη σου ειναι πολυ καλη  :)

 

;D ;D ;D

να σαι καλα φιλε! η τεχνικη μου ειναι απλως καλουλα.

 

πολυ ωραιος!  :)

 

Σ' ευχαριστω φιλε Bluezlick!!! ;) ;) ;)

 

Προσωπική άποψη:

 

Μια χαρά, απλά προσπάθησε για τα vibrato να χρησιμοποιείς περισσότερο το χέρι σου παρά το whammy bar(στο κεντρικό θέμα)

 

Θα ήθελα να σ ακούσω και πιο καθαρά, όχι με τόσο ambience στο δωμάτιο, γιατί το 50% του ήχου πάει βόλτα.

 

Τέλος, το κύριο θέμα ήταν καλό, αλλά ίσως το έπαιξες λίγες φορές περισσότερες απ όσο θα έπρεπε.

 

Καλη προσπαθεια, αλλα σιγουρα μπορεις και καλυτερα.

 

μολις ειχα αγορασει αυτην την κιθαρα η οποια φοραει το edge. και οπως καταλαβαινεις απο την πορωση επαιζα τα παντα με τρεμολο ;D ;D ;D

Κραταω αυτο που ειπες γιατι πραγματικα με βοηθαει :<<Καλη προσπαθεια, αλλα σιγουρα μπορεις και καλυτερα>>

Thanks φιλος!!! ;)

 

+1

 

Επίσης το βασικό θεματάκι έχω την εντύπωση οτι κάθε φορά το άρχιζες όπου ήθελες και όχι στην αρχή του chord progression.

 

Μου άρεσε αρκετά πάντως απο την αρχή μέχρι και το 1.33 (μετά έχω την εντύπωση οτι αυτά που παίζεις κάνουν την αρμονία του κομματιού όχι τόσο αντιληπτή στον ακροατή.)

 

Για την τεχνική δεν έχω να πω και πολλά, βρίσκεται σε πολύ καλά επίπεδα.. ;)

 

Οντως. το πηγαινα διαισθητικα, χωρις να δινω μεγαλει σημασια στις αλλαγες.

Κι εμενα αλλα σημεια μ αρεσουν κι αλλα οχι.

 

Σ' ευχαριστω που το ακουσες προσεκτικα!!! ;) ;) ;)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ειναι ανοργασμικη η γκομενα, ο τι και να κανεις ειναι ματεο

 

Κι αμα εισαι ασχετος, δεν ξερεις τι σου γινεται, ουτε που παιζεις πανω. Το να το ριχνεις ημιτονιο δεν το αλλαζει

 

Σημ. δεν παιζω εγω στο βιντεο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου