Προς το περιεχόμενο

Explorer camouflage project


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάνε μια χάρη στην ανθρωπότητα, ξήλωσε αυτό το απαίσιο πράμα που έχει για neck μαγνήτη και βάλε ένα P-90.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PUEMBP-CAMSET-f.jpg

 

Αυτούς θέλω να τους περάσω στην explorer μου.... που από μαύρη θέλω να γίνει ασορτί CAMO.

Θέλω το βάψιμο να το αναλάβει ο μικρός μου (14 χρονών) κι έχω ενδοιασμούς για τα χρώματα-χημικά κλπ που πρέπει να του αγοράσω.

Οι γνώστες βοηθάτε ρε παιδιά.....

Το αποτέλεσμα δεν με ζορίζει θέλω απλά να αποκτήσει αυτοπεποίθηση διότι ζωγραφίζει υπέροχα κι έχει κέφι για κιθάρα... είναι ευκαιρία λοιπόν γι αυτόν....

 

Κρατα το παιδι σου ΜΑΚΡΙΑ απο καθε ΧΗΜΙΚΟ,

γιατι θα εισαι υπευθυνος για τη μειωση του χρονου ζωης του... >:(

 

Αν το παιδι εχει ταλεντο στη ζωγραφικη και στη μουσικη,κρατα το εκει και "καθαρο"... :D

 

Αυτοπεποιθηση θα αποκτησει,

αν απλως και μονο επιβραβευεται για καθε τι που κανει καλα! ;)

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yann, ένας κύριος λόγος που δεν προχώρησα είναι αυτός (για τον μικρό μου), έχει ταλέντο αλλά ας το δείξει στην ώρα του.

 

Κώστα, η απόφαση έχει ληφθεί Rockfields Vintage Gold........ αν δεν μου αρέσουν έχω ένα σετ Antiquity P90..... με κανένα ανταπτοράκι θα παίξουν.....

 

Darshan, μονό μαγνήτη στο neck έχει, οι σκέψεις για αλλαγή με κάτι custom shop που έχω....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου