Προς το περιεχόμενο

ezdrumer-εξοδοι


koxcygr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπος ξερει κανεις ποσες εξοδους μπορει να βγαλει το vst-i ezdrummer. Δηλαδη να εχω ξεχωριστω καναλι audio για καθε κοματι της drum (snare, hi-hats, kick, etc)

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικια μου ερωτηση σχετικα με το ezdrumer ειναι η εξης:

στο πανελ που μοιαζει με κονσολα οπου επιλεγεται η καθε εξοδος δεν υπαρχει το crash, καθως δεν χρησιμοποιειται στους ρυθμους καθολου.. υπαρχει τροπος να το ωγαλω μονο του σε καποιο καναλι για να προσθεσω εφφε κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ανοιγεις το interface  του ezrummer και κατς αριστερα εχιε ενα κουτακι open mixer, απο εκει ρθτημιζεισ την ενταση καθε οργανου. κατω απο καθε μπαρα υπαρχει ενας αριθμος με προεπιλογη το 1. μπορεις στο καθε οραγανο να βαλεις οποιο θελεις μεταξυ 1 και 8 , δλδ να επιλεξεις να εχει εξοδο οποιο απο το 8 καναλια θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικια μου ερωτηση σχετικα με το ezdrumer ειναι η εξης:

στο πανελ που μοιαζει με κονσολα οπου επιλεγεται η καθε εξοδος δεν υπαρχει το crash, καθως δεν χρησιμοποιειται στους ρυθμους καθολου.. υπαρχει τροπος να το ωγαλω μονο του σε καποιο καναλι για να προσθεσω εφφε κλπ?

 

Το πρόγραμμα είναι προσωμοίωση κανονικού στησίματος τυμπάνων.

Σε ένα συνηθισμένο στήσιμο λοιπόν δεν θα έγραφες μόνο του το crash αλλά θα το έγραφες μαζί με τα overhead.

Οπότε η απάντηση είναι όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου