Προς το περιεχόμενο

Απόκρυψη τιμών στις Αγγελίες !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορουσες να γραψεις τις τιμες των 3 αντικειμενων & οποιος τσιμπησει ας ασχοληθει και με τις λεπτομερειες. Ειναι λογικοτερο απο το να τσιμπησει καποιος με τις λεπτομερειες & μετα να εγκαταληψει λογο αξιας :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι... μόνο που εδώ μιλάμε για το noiz και όχι για τη χρυσή ευκαιρία. :)

 

Εξεφρασε ο kostasp τις αποψεις του για τις αγγελιες του στην χ.ευκαιρια & ειπα κι εγω την δικη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... μόνο που εδώ μιλάμε για το noiz και όχι για τη χρυσή ευκαιρία. :)

Σωστος...Συμφωνω και εγω περι τιμων...Αν δν δεις τιμη οσο και να σου γυαλισει..το σκεφτεσαι...Ασε που κατι σου βρωμαει... ::)

 

 

OFF TOPIC :btw χρυση ευκαιρια μπορειτε να βαζετε αγγελιες μεσω Internet στο site της...

Leo I 'm Suhr Tom Anderson has a Gibson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

OFF TOPIC :btw χρυση ευκαιρια μπορειτε να βαζετε αγγελιες μεσω Internet στο site της...

 

Παντως στο Noiz εχεις χωρο να βαλεις οτι θες. Ακομα και φωτος. Εμενα μου την σπαει οταν βαριεται καποιος να βαλει φωτο. Ειδικα σε μουσικα οργανα ειναι απαραιτητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδηποτε χρειαζονται τιμες οι αγγελιες.Μαλιστα ,στατιστικα,αυτοι που δε βαζουν τιμες,ειναι εκεινοι που στο τηλεφωνο ξεκινανε με μονολογο "το πηρα απο εδω και εκανε 300€ και πρεπει να το δεις ποσο αχρησιμοποιητο ειναι" για πραγμα που πλεον κανει 60€.Τζαμπα χρονος και ανοχη σε βασιλακηκαΐλες ;D 

Προσωπικα,αν δε βλεπω τιμη,σπανια ασχολουμαι με την αγγελια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδηποτε χρειαζονται τιμες οι αγγελιες.Μαλιστα ,στατιστικα,αυτοι που δε βαζουν τιμες,ειναι εκεινοι που στο τηλεφωνο ξεκινανε με μονολογο "το πηρα απο εδω και εκανε 300€ και πρεπει να το δεις ποσο αχρησιμοποιητο ειναι" για πραγμα που πλεον κανει 60€.Τζαμπα χρονος και ανοχη σε βασιλακηκαΐλες ;D 

Προσωπικα,αν δε βλεπω τιμη,σπανια ασχολουμαι με την αγγελια :)

 

"Αφου το πηρες απο εδω 300e θα παρω ενα. Οχι για μενα. Για τη φουκαριαρα τη μανα μου... " :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"το πηρα απο εδω και εκανε 300€ και πρεπει να το δεις ποσο αχρησιμοποιητο ειναι"

Το πιο εκνευριστικο ειναι οταν τους βαζεις link με την τιμη του thomann ή ποσο μαλλον του dv247 και αντιδρουν ως εξης:

1. καποιοι τρελαινονται που τους 'καρφωσες'  ::) δημοσια και σε βριζουν!

2. αλλοι δεν γνωριζουν ακομα και τωρα την υπαρξη online καταστηματων και νομιζουν οτι εχουν προιοντα β' διαλογης. οποτε σου λενε 'ναι αλλα εγω την κιθαρα την πηρα απο δω, την δοκιμασα, την εχει σεταρει μαστορας, οσοι την εχουν παιξει λενε οτι ειναι καλυτερη απο την ταδε και την δεινα' και αλλα τετοια ομορφα...

3. αλλοι παθαινουν πλακα με την τιμη στο εξωτερικο, αποφασιζουν να την κρατησουν (και να την ξεσκισουν για να βγαλει τα λεφτα της) και η αγγελια εμφανιζεται μετα απο μερικους μηνες σε τιμη ελαχιστα μικροτερη απο αυτη του εξωτερικου.

Εννοειται οτι και εγω συμφωνω με την υποχρεωτικη αναγραφη της τιμης στις αγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο εκνευριστικο ειναι οταν τους βαζεις link με την τιμη του thomann

 

Το να επιτιθεσαι στην αγγελια δεν ειναι και οτι πιο νορμαλ. Ο καθεις βαζει οτι τιμη θελει & σε οποιον αρεσει. Δεν ειναι υποχρεωμενος να ακολουθει την παγκοσμια αγορα. Η υποχρεωση του ελεγχου τιμων ανηκει στον καταναλωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το κάνεις με π.μ. ευγενικά και δεν το εκθέτεις αλλά ούτε και εσύ εκτίθεσαι. ;)

Τώρα εαν θα κατεβάσει την τιμή δικαίωμά του και πρόβλημά του. Το πιο πιθανό είναι απλά να μην πουλήσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου