Προς το περιεχόμενο

αγορα set μπασου για αρχαριο


Darky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσεεκαρε και αυτο: http://www.thomann.de/gr/esp_ltd_b50blk.htm

Καλο μπασακι για αρχαριους.

 

Και εγώ πιστεύω πως είναι ότι καλύτερο για αρχάριο... Γενικά πάρα πολύ καλό όργανο...

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ωχ, παίδες, πολύ ακριβά για την τσέπη μου αυτά τα μπάσα... Παντού όλα κάνουν 200+, δεν υπάρχει ένα μαγαζί που να έχει έστω ενα φτηνό γύρω στα 80-100; Οι Ηλεκτρικές κιθάρες κάνουν απο 50 και πάνω όπου έχω κοιτάξει, μόνο στο ίντερνετ βλέπω bass τέτοιας τιμής, και τα έξοδα αποστολής θα με γδύσουν μου φένεται...

Αρχικά σκεφτόμουν να παραγγείλω από εδώ --> http://www.rino88.net/index.php?act=viewCat&catId=4 αλλά μετά ανακάλυψα εδώ το σύστημα με τις αγγελίες οπότε μάλλον με βλέπω να αρχίζω να ψάχνω εδώ.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον)για ποιον λογο να αγορασεις κατι τοσο φτηνο?

2ον)γιατι δεν ψαχνεις κατι μεταχειρισμενο?(πολυ μεταχειρισμενο για 80ε π ψαχνεις...)

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον)για ποιον λογο να αγορασεις κατι τοσο φτηνο?

2ον)γιατι δεν ψαχνεις κατι μεταχειρισμενο?(πολυ μεταχειρισμενο για 80ε π ψαχνεις...)

Γιατί για την ώρα με ενδιαφέρει πιο πολύ να μάθω παρά να πάρω κάτι εξεραιτικά ποιοτικό. Για μεταχειρισμένα έχω βρει μερικά και μου φένεται πως λογικά τέτοιο θα πάρω αν μαζέψω τελικά μέσα στο μήνα τα λεφτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικη μου αποψη ειναι αν καιγεσε τοσο πολυ να παιξεις,δανεισου απο κανεναν και περριμενε να

μαζεψεις κιαλλα λεφτα γιατι  το μπασο θελει και εναν ενισχυτη.με 100ε δεν νομιζω να βρεις τπτ.

επισης μπορεις να δωσεις 100ε και να παρεις μια κλασικη,μαθε πανω στην κλασικη και μαζεψε

λεφτα για μπασο και ενισχυτη.

αποψη μου παντα ;)

παντως θελει υπομονη το θεματακι

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου