Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια περι custom κιθαρας


Infernalgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οσο και να ακουγεται κουφο...ποσταρε αλλα εγραφε η...μαμα του!! :o

Καλά...πές μας το άλλο τώρα...με τον Τοτό!!!!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα το παληκαρι παιζει παπαδες, διακους και λοιπους κληρικους, αλλα η prs ΔΕΝ με ψηνει με τον ηχο της.

 

 

αν δεν το καταλαβατε ακομα, ο p.r.smith και οι δημιουργιες του με αφηνουν παγερα αδιαφορο...

;)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα το παληκαρι παιζει παπαδες, διακους και λοιπους κληρικους, αλλα η prs ΔΕΝ με ψηνει με τον ηχο της...

Η συγκεκριμένη PRS είναι "επιπλάρα"!!! Φαντάσου μια γκομενάρα που τη θές στην αγκαλιά σου, με τέλειο δέρμα, καλοχυμένες καμπύλες, ατελείωτα μπράτσα και όλα τα καλά του κόσμου, στη φωνή θα τα χαλάσουμε? Πήδα, πήδα θα την αγαπήσεις!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι παιχτρονι τρελο...

 

Ψηνομαι τρελα για την prs tou, ΤΗΝ ΘΕΛΩ!

 

ΠΩΛΕΙΤΑΙ JEM7VWH!  ;D

αφου ειπε κι ο Obama "time for change" ποιος ειμαι εγω να παω κοντρα?

 

Και πολύ καλά κάνεις, χτύπα την αμέσως από κανα dv247 (που την είδα σε τρελή τιμή), και μην ανησυχείς διοτί και στοκ να υπήρχε στην Ελλάδα, ασετάριστη θα στη δίνανε να τη δοκιμάσεις και άντε γεια... μπορεί και να μη σου άρεσε. (Έχω πάθει  ;) ) Με ένα καλό σετ-απ δε θα ξεκολλάς από πάνω της!  ;D ;D και να πέσεις σε κακή PRS σε αυτή την κατηγορία χρημάτων μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο...

 

Μεγειές  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφιες απο το Σαλονι & Τραπεζαρια  ;D ;D

 

http://s256.photobucket.com/albums/hh170/ffmakis/?action=view&current=SL381028.jpg

 

http://s256.photobucket.com/albums/hh170/ffmakis/?action=view&current=SL380098-1.jpg

Μαραθώνιε δεν μας τα λες καλά  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου μια γκομενάρα που τη θές στην αγκαλιά σου, με τέλειο δέρμα, καλοχυμένες καμπύλες, ατελείωτα μπράτσα και όλα τα καλά του κόσμου, στη φωνή θα τα χαλάσουμε? Πήδα, πήδα θα την αγαπήσεις!

 

ααααχαχχαχχαχαααα....  αν μη τι αλλο, you got a point!...  ;D  ;D  ;D

 

Η συγκεκριμένη PRS είναι "επιπλάρα"!!!

 

τις επιπλαρες τις βαζουμε στο σαλονι, ριχνουμε κι ενα "σεμεδακι" απο πανω και τις κοιταμε...  ;D

 

προσωπικα, η μονη prs που μου αρεσε ειναι αυτη στη φωτο που επισυναπτω...

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου