Προς το περιεχόμενο

Πως θα δούμε τους Children Of Bodom?


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά τη γνώμη μου ήταν καιρός τώρα που έπρεπε να ανοιχτεί αυτό το θέμα.

Συνέχεια υπάρχουν φήμες πως θα έρθουν οι children of bodom στην Ελλάδα,

αλλά τίποτα δεν γίνεται... Μήπως είναι ώρα να κάνουμε κάτι και να πείσουμε

κάποιους διοργανωτές?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστηχος......συναυλιες στην Ελλαδα σημαινει πεταμενα λεφτα.Εχεις λοιπον τον καθε διοργανωτη,που ειχε μια σκασιλα για το πιο συγκροτημα θελουμε να δουμε, να σου φερνει 3000 φορες τους Twisted Sister και αλλες 7500 τους Iron Maiden.Οχι οτι δεν μ'αρεσουν τα συγκροτηματα αυτα,αλλα ειπαμε 1 ειπαμε 2 ειπαμε 3.Εδω σε λιγο θα αποκτησουν και Ελληνικη υπηκοοτητα 8).Για να μην παω και στη δεκαετια του 90 με τους Blind Guardian,Kreator.Και επαναλαμβανω για να μην μου απαντησει κανεις με καμια κοτσανα παλι,  αυτες ολες οι μπαντες ειναι απο τις αγαπημενες μου αλλα το πολυ το κυριε ελλεησον............Επειδη λοιπον το θεμα εχει παραγινει θα παραθεσω μια συμβουλη και οποιος το ψαξει λιγακι θα δει οτι ισως εχουν βαση αυτα που λεω.Μην δινετε τα λεφτα σας ασκοπα στον καθε Ελληνα αρπα κολα που φερνει το καθε ονομα.Δωστε τα στον Γερμανο,Αγγλο,Ολλανδο η οτι αλλο.Καθομουν και κοιταζα τις προαλλες τα αποκοματα απο τις συναυλιες που εχω παει και πιστεψτε με ειναι παααααααρα πολλα!!! 8)Τι να κανω και εγω ειναι η τρελα μου.Αλλα ξερω και ποσα λεφτα εχω δωσει για αυτη την τρελα.Γι αυτο και αισθανθηκα τυχερος οταν εδωσα το καλοκαιρι 125 ευρω και πηγα στο Rock Am Ring που παιζαν 150 μπαντες.Σορυ κιολας αλλα μονο 80 αν θυμαμε καλα ειχε το εισιτηριο για Metallica πιιιιιιιισω πισω.Και πριν μου πει κανεις οτι δεν ειναι μονο 125 αλλα και τα αεροπορικα και η διαμονη και το φαγητο, να τον προλαβω λεγοντας οτι αν το εχεις βαλει σκοπο, και εισιτηριο με το αεροπλανο κλεινεις νωρις και πολυ μα πολυ φτηνα,και το εισιτηριο του καθε φεστιβαλ βρισκεις σε ακομα πιο καλη τιμη.Στα 125 που εδωσα εγω ηταν μεσα και το παρκιν και το καμπινγκ.Πιστευω λοιπον οτι με τα λεφτα που ειχα δωσει εκεινη τι χρονια οχι μονο για τους Metallica αλλα και πολλες αλλες μπαντες,αν τα μαζευα ανετα πηγαινα στο Download και εβλεπα οσες μπαντες δεν εχω δει σε ολη μου τη ζωη, και θα μου μεναν και λεφτα απο πανω ;)

 

Και στο θεμα μας.Ποσο πιστευεις θα εχει ενα εισητηριο για τους COB? 40-45 περιπου εκανε στο UK μαζι με Machine Head και Slipknot.Στην Ελλαδα ο καθε ενασ απο αυτους τους εκμεταλευτες θα το εβαζε 40-45 μονο για COB.Δεν ειναι μονο θεμα λοιπον για το ποιοι ερχονται,αλλα και το ποσα δινουμε για να τους δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχος......συναυλιες στην Ελλαδα σημαινει πεταμενα λεφτα.Εχεις λοιπον τον καθε διοργανωτη,που ειχε μια σκασιλα για το πιο συγκροτημα θελουμε να δουμε, να σου φερνει 3000 φορες τους Twisted Sister και αλλες 7500 τους Iron Maiden.Οχι οτι δεν μ'αρεσουν τα συγκροτηματα αυτα,αλλα ειπαμε 1 ειπαμε 2 ειπαμε 3.Εδω σε λιγο θα αποκτησουν και Ελληνικη υπηκοοτητα 8).Για να μην παω και στη δεκαετια του 90 με τους Blind Guardian,Kreator.Και επαναλαμβανω για να μην μου απαντησει κανεις με καμια κοτσανα παλι,  αυτες ολες οι μπαντες ειναι απο τις αγαπημενες μου αλλα το πολυ το κυριε ελλεησον............Επειδη λοιπον το θεμα εχει παραγινει θα παραθεσω μια συμβουλη και οποιος το ψαξει λιγακι θα δει οτι ισως εχουν βαση αυτα που λεω.Μην δινετε τα λεφτα σας ασκοπα στον καθε Ελληνα αρπα κολα που φερνει το καθε ονομα.Δωστε τα στον Γερμανο,Αγγλο,Ολλανδο η οτι αλλο.Καθομουν και κοιταζα τις προαλλες τα αποκοματα απο τις συναυλιες που εχω παει και πιστεψτε με ειναι παααααααρα πολλα!!! 8)Τι να κανω και εγω ειναι η τρελα μου.Αλλα ξερω και ποσα λεφτα εχω δωσει για αυτη την τρελα.Γι αυτο και αισθανθηκα τυχερος οταν εδωσα το καλοκαιρι 125 ευρω και πηγα στο Rock Am Ring που παιζαν 150 μπαντες.Σορυ κιολας αλλα μονο 80 αν θυμαμε καλα ειχε το εισιτηριο για Metallica πιιιιιιιισω πισω.Και πριν μου πει κανεις οτι δεν ειναι μονο 125 αλλα και τα αεροπορικα και η διαμονη και το φαγητο, να τον προλαβω λεγοντας οτι αν το εχεις βαλει σκοπο, και εισιτηριο με το αεροπλανο κλεινεις νωρις και πολυ μα πολυ φτηνα,και το εισιτηριο του καθε φεστιβαλ βρισκεις σε ακομα πιο καλη τιμη.Στα 125 που εδωσα εγω ηταν μεσα και το παρκιν και το καμπινγκ.Πιστευω λοιπον οτι με τα λεφτα που ειχα δωσει εκεινη τι χρονια οχι μονο για τους Metallica αλλα και πολλες αλλες μπαντες,αν τα μαζευα ανετα πηγαινα στο Download και εβλεπα οσες μπαντες δεν εχω δει σε ολη μου τη ζωη, και θα μου μεναν και λεφτα απο πανω ;)

 

Και στο θεμα μας.Ποσο πιστευεις θα εχει ενα εισητηριο για τους COB? 40-45 περιπου εκανε στο UK μαζι με Machine Head και Slipknot.Στην Ελλαδα ο καθε ενασ απο αυτους τους εκμεταλευτες θα το εβαζε 40-45 μονο για COB.Δεν ειναι μονο θεμα λοιπον για το ποιοι ερχονται,αλλα και το ποσα δινουμε για να τους δουμε

 

Ώπα ώπα φίλεεε.....εδώ είμαστε...

Επειδή έχω και εγώ την ίδια καύλα με εσένα για συναυλίες και κάθε είδους live αλλά ποτέ δεν είχα τη δυνατότητα να πάω εξωτερικό για ρίξε λίγο τα φώτα σου.

Είμαστε 5 άτομα και θέλουμε να πάμε σε συναυλία των Ska -p στη Ρώμη στις 21/3/09.

Το θέμα μου είναι το εισητήριο το οποίο κανονικά έχει 28.50 ευρώ.Σε όποιο ιταλικό online ticket service κοίταξα από αυτά που δίνουνε στο official site των Ska-p σου στέλνουν με τη FedEx το εισητήριο αλλά στο χρεώνουν....εχχχμμμμ......99 ΕΥΡΩ.... :( :( :( :( :(

...

Έχεις καμιά λύση?Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έψαξα λίγο παραπάνω, για το φίλο bud_4_life...συμβουλεύω να δεί το όλο θέμα σαν συνολικό πακέτο. Δηλ, πόσο εχει το εισητήριο για Ρώμη, ξενοδοχείο...Γιατί το λέω

Η ίδια συναυλία παίζει και στο Παρίσι στις 24 Απριλίου (32 ευρά εισητήριο). Στο Παρίσι πετάει η Εasyjet...

http://www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Pop-rock-SKA-P-ZPSKA.htm

Να μην σου πώ ότι τα εισητήρια θα τα πληρώσεις στην εδώ Fnac...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή με έβαλες στα αίματα...βρήκα και άλλα ενδιαφέροντα

Οι Κολπλεις

http://www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Pop-rock-COLDPLAY-CPLAY.htm

η Κυρα Τίνα πάλι στη σκηνή

http://www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Pop-rock-TINA-TURNER-TINAT.htm

ο Αγέραστος Βοb

http://www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Pop-rock-BOB-DYLAN-DYLAN.htm

και ένα που με ξύνει αφάνταστα...

http://www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Pop-rock-GEORGE-DUKE-BADUK.htm

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο προσοχη με τους τιτλους που βαζετε ρε παιδια, και εγω κοντεψα να πεσω απτον καναπε μολις το ειδα...

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου