Προς το περιεχόμενο

Πως θα δούμε τους Children Of Bodom?


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο για τους COB μακαρι να ερθουν,να εισαι μπροστα μπροστα καγκελο,και ο Laiho αφου σπασει την κιθαρα του,να σου δωσει τους μαγνητες 8)

Eναν εχει στην ESP του κι αυτος ειναι ο emg hz...τι να τον κανεις...σαπιος ειναι...εγω προτιμω ενα floyd rose παντως ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε bud_4_life, συμφωνώ μαζί σου ότι οι συναυλίες στο εξωτερικό είναι μεγάλη εμπειρία (γιατί κυρίως ευχαριστιέσαι ήχο). Και σε βολεύει όπως τα έχεις σχεδιάσει οικονομικά. δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βγάζεις άκρη από http://www.veronaticket.com/en/Concerti/ska-p-roma.cfm

Έχει contact για να ζητήσεις πληροφορίες http://www.veronaticket.com/en/contattaci.cfm?Spettacolo=Ska-P%20-%20Roma

Όσο για το φίλο klimis92 και εσύ έχεις δίκαιοΗ λύση είναι να πάρεις και τον πατέρα σου μαζί...!!! Και εγώ δεν αφήνω τον γιό μου να δεί τον Jeff Beck μόνο του στο Λονδίνο, και "αναγκάζομαι" να πάω και εγώ...

 

Λοιπόν παιδιά ξέρετε κάτι?

Με πείσατε! αυτο το rock am ring ακούγεται πολύ καλό, μπήκα στην σελίδα του άλλα δεν κατάλαβα τίποτα

γιατι απο Αγγλικά...  :)

Μπορείτε να μου πείτε τί συγκροτήματα θα πάνε εκεί φέτος (καλά και αυτοί τόσο νωρίς βρήκαν να το κάνουν, ούτε τα σχολεία δεν θα έχουν τελειώσει!) και πόσα λεφτά θα χρειαστώ περίπου για όλη αυτή την ιστορία?

Μένω στην Κάλυμνο. Απο Κάλυμνο - Πειραιά Πλοίο γιατί τα αεροπλάνα τα αποφεύγω. Μετά αναγκαστηκά

αεροπλάνο για Γερμανία.

 

Υπολογίστε και κάποιο ξενοδοχείο και φαγητό συνολικά. Και πόσες μέρες είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα λίγο στα europe αλλά οι children of bodom άφαντοι! Η μόνη ελπίδα το TUSKA 2009?

Συγκροτήματα που θα ήθελα να δώ:

Children of bodom, opeth, megadeth, metallica, lamb of god, ozzy osbourne,

Black Label Society, ACDC, Dimmu Borgir, Nile, Kalmah, Slipknot, Dragonforce και πάει.

Λίγο δύσκολο να δώ όλα αυτά τα συγκροτήματα σε ένα festival?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opeth ερχονται σαλονικη τον απριλιο ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

για 2η φορα ο mikael θα με αφησει μαλακα ;)

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ αυτός; :o :(

Ε όχι δα! :)

μου την εχει δωσει π δεν εχουν αλλο τον Lopez Και τον Peter :(

με την μουσικη του εννοω,κυριως αυτος γραφει  :P

βεβαια απο χιουμορ ειναι.... ::) ::) ::)

 

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το θεμα ειναι οφτοπικ απο το δευτερο ποστ θα το τραβηξω παραπερα...ολοι εσεις οι εθισμενοι στα live γιατι δεν πατατε και σε κανα ελληνικο να γεμισει κανα μαγαζι;την προηγουμενη εβδομαδα που εγινε το live στο gagarin για το παλικαρι που σκοτωθηκε δεν θυμαμαι πως τον λενε γεμισε το μερος επειδη ηταν τζαμπα.ολοι αυτοι που τρεχουν σε ολα τα ξεκαρφωτα και πολλες φορες κακα live θα γινουν φτοχωτεροι με τα 5-8-10 ευρω που ζηταει το μαγαζι για τα Ελληνικα γκρουπ συνηθως; 

 

οσο για το πως θα δουμε τους c.o.b....με το κυαλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μοναδική φορά που ήρθαν οι COB Ελλάδα, ήταν μετά το Hatebreeder, ως support στους Impaled Nazarene και στη Θεσσαλονίκη δεν πρέπει να μάζεψαν πάνω από 100 άτομα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, έκανα register μόλις είδα στο google το συγκεκριμένο θέμα, γιατί με ενδιαφέρει πάαααααααααρα πολύ. Χωρίς πλάκα τώρα, περιμένω 5 χρόνια να δω τους Bodom live. Έχω σκεφτεί αρκετές φορές να βρω ένα Χ κοινό και κάποιον που να ξέρει απο site hosting και να κάνουμε ενα site-fanclub των Bodom, στο οποίο θα διατρανούμε επίσης την επιθυμία μας να τους δούμε live. Θεωρώ πως έχουν αρκετά μεγάλο κοινό, οπότε με λίγη προώθηση ίσως τελικά να ακουστεί το μήνυμά μας...

 

Μήπως βρήκα το σωστό μέρος?  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου