Προς το περιεχόμενο

Pearl Eliminator - Μαύρο, Μπλέ, άσπρο ή κόκκινο cam?


klimis92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κόκκινο για ποιό άμεση αίσθηση. Χάνεις λίγο σε δύναμη σε σχέση με το μπλέ αλλά δεν μπορώ ότι μου λείπει οπότε....

Δοκίμασε καλύτερα και άσε τα πόδια να αποφασίσουν και όχι άλλοι....

Το eliminator θέλει χρόνο για να το φέρεις στα μέτρα σου. Το έχω σχεδόν 3 χρόνια και ακόμα που και που πειραματίζομαι. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ελατήρια  τέρμα τεντωμένα(σχεδόν καινούρια) και κόπανοι τέρμα πάνω στο ύψος(iron cobra felt) και αρκετά προς τα πίσω κλίση(πάνω από 60 μοίρες γωνία). ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα, παιζει ρολο το χρωμα???

(δεν ειμαι ντραμμερ, αμα λεω βλακιες απλα συγχωρεστε με...)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι βρήκα το άσπρο να ειναι το πιο smooth....

Καταλαβαινεις λοιπόν οτι ο καθενας μας λεει την μαλ...εεε...τη γνωμη του, αρα πειραματίσου και βρες πιο ταιριαζει καλυτερα στα πόδια σου και στο στυλ που παιζεις

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απαντιση ειναι μια και βασικα μονο τα ποδια σου 8α σου την δωσουν. Κοινως οποιο cam σε βολευει εσενα. Βρες patterns που γενικα ξερεις οτι μπορεις να παιξεις καλα και εφαρμοσε τα με το καθε cam. Με αυτο που τα ποδια σου θα δουλεψουν πιο ανετα και αυτα που σκεφτεσαι θα δεις να υλοποιουνται αβιαστα ,τοτε thats the one bro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απαντιση ειναι μια και βασικα μονο τα ποδια σου 8α σου την δωσουν. Κοινως οποιο cam σε βολευει εσενα. Βρες patterns που γενικα ξερεις οτι μπορεις να παιξεις καλα και εφαρμοσε τα με το καθε cam. Με αυτο που τα ποδια σου θα δουλεψουν πιο ανετα και αυτα που σκεφτεσαι θα δεις να υλοποιουνται αβιαστα ,τοτε thats the one bro!

 

Εγώ έχω βρεί το χρώμα μου, το οποίο είναι το μαύρο, αλλά το θέμα το άνοιξα για να ακούσω και άλλες γνώμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα, παιζει ρολο το χρωμα???

(δεν ειμαι ντραμμερ, αμα λεω βλακιες απλα συγχωρεστε με...)

 

To κάθε cam έχει διαφορετική συμπεριφορα, και τα χρώματα είναι αντί για κωδικούς...

pearl-eliminator-2000-s.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κάθε cam έχει διαφορετική συμπεριφορα, και τα χρώματα είναι αντί για κωδικούς...

pearl-eliminator-2000-s.jpg

 

A, οκ. Thanks :)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου