Προς το περιεχόμενο

Ποιά η γνώμη σας για το πρώτο μας τραγούδι? Rocka Parmezana-It's a


raras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και χαρά σε όλους!!!

 

Τελειώσαμε και κυκλοφορησαμε το πρώτο μας τραγούδι με την μπάντα μου και θα ήθελα να ακούσω πολύ την γνώμη σας και τις παρατηρήσεις σας για το κομμάτι αλλά κυρίως για την παραγωγή που είναι homemade και ήταν η πρώτη απόπειρα σε αυτόν τον τομέα!!!  ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=alS4Kt3s1YA

 

σας ευχαριστώ!!!

Rocka_Parmezana_-_Its_all_right.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχή. ΒΑΛΕ ΤΙΤΛΟ.  ;D

 

Η παραγωγή στα αυτιά μου είναι πάρα πολύ καλή. Ίσως ήθελα λίγο πιο ψηλά τα τύμπανα και λίγο πιο παχιά. Κατα τα άλλα σαν παραγωγή πολύ καλή και μπράβο.

Επι του κομματιού τώρα. Το βρήκα αξιοσημείωτο και μου άρεσε πολύ. Έχει να δώσει και εύχομαι να πάει καλά! :) Λίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο η προφορά σε μερικά σημεία θέλει δουλειά. Αυτά!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε έχεις δίκιο για τον τίτλο...

τώρα νομίζω είναι οκ!!!

ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο σου φίλε χορτοφάγε  ;D

θα τις δουλέψουμε τις παρατηρήσεις σου  ;)

 

ευχαριστώ και πάλι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ωραίο το κομμάτι παιδιά, μπράβο!

 

Θα συμφωνήσω με τον Vegeterian ότι σε κάποια σημεία (λίγα) η προφορά δέχεται βελτίωση. Το σόλο στο τέλος μου άρεσε πολύ.

 

Και η παραγωγή μου άρεσε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο παιδια. πολυ ωραιο. Βασικα αυτο με τα τυμπανα που λεει ο vegeterian ισχυει για το ρεφρεν. στο υπολοιπο μου ακουγετε οκ. Μηπως ειναι τιγκα τσιτωμενο;  ::)

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικα μπραβο σας,το τραγουδι μου φανηκε καλο!συμφωνω με τις παρατηρησεις του vegeterian.νομιζω οτι ειναι πολυ καλη δουλεια σαν παραγωγη για home(μακαρι να εβγαζα μια τετοια)!πες μας αν θες δυο λογια για την διαδικασια,μικροφωνα που χρησιμοποιησατε,καρτα ηχου κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχαρητήρια! ωραία φωνητικά (σπάνιο πράγμα), ωραίο rythm section (εκεί στην αρχή του solo κάνατε ωραία μαγκιά), ακούγεται πολύ φρέσκο και η παραγωγή για "homemade" είναι σούπερ. 

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απόψεις σας!!!

 

κάρτα ήχου-Tascam FireOne

2 μικ - ένα μπροστά κ ενα πίσω από τον ενισχυτή και όλα μεσα στην ντουλάπα(για τις κιθάρες)  ;D

μπάσο απευθείας

τυμπανα σε roland spds (μέχρι να έρθει η σωστή η roland του ντραμμερ)

κ φωνές στο χολακι του σπιτιου με οσο περίσσοτερη απομόνωση μπορούσε να γίνει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ ωραιο μου αρεσε πολυ με ωραια συνθεση,για homemade μια χαρα το βρηκα,μπραβο παιδια!  8)

τα ρυθμικα γκαζια μου ακουγονται αρκετα γραααααν και αυτο με χαλασε λιγο ισως αν τα χαλαρωσετε λιγο δειξει ολη η παραγωγη καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε. Πολύ θα έλεγα. Ίσως και για την υποβόσκουσα αλλά διάχυτη 80ίλα που υπάρχει  ;D (μου ρθαν τρία τέσσερα ονόματα από την εισαγωγή μέχρι και το ρεφρέν)

Και για home productions είναι jet.

Αν αυτό είναι το πρώτο τραγούδι είναι σίγουρο ότι πάτε πολύ καλά.

Μπράβο παιδιά.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου