Προς το περιεχόμενο

late at night


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ενα ακομη clip το οποιο προοριζοταν για test μιας κιθαρας που εκανα πριν λιγο καιρο, αλλα αποφασισα να το ανεβασω. Το clip ειναι γραμμενο τελειως προχειρα(μαλλον κλιπαρει και αυτο :P), one take και εντελως χυμα απο πλευρας παιξιματος :P.

Σχολια και παρατηρησεις ευπροσδεκτα. :) 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος....απλα με χαλασε λιγο ο ηχος ηταν πολυ thin για τα γουστα μου αλλα αυτο μαλλον δεν σε απασχολει....αλλα απο παιξιμο ησουν αρκετα καλος......τι κιθαρα και με τι εγραψες ?

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος....απλα με χαλασε λιγο ο ηχος ηταν πολυ thin για τα γουστα μου αλλα αυτο μαλλον δεν σε απασχολει....αλλα απο παιξιμο ησουν αρκετα καλος......τι κιθαρα και με τι εγραψες ?

 

Thanks. 

Η κιθαρα ειναι μια esp m2 deluxe στην οποια αλλαξα προσφατα μαγνητες. Και τα εφφε, παραμορφωσεις, ενισχυτες, delay κλπ ειναι απο το guitar rig.

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο παιξιμο και πολυ ωραιες φρασεις. Θα ηθελα λιγο πιο χαμηλα μιξαρισμενη τη κιθαρα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελωδικότατοοοος,πολλά συγχαρητίρια για το phrasing ;)

 

Thanks φιλε μου, να'σαι καλα :)

 

ωραιο παιξιμο και πολυ ωραιες φρασεις. Θα ηθελα λιγο πιο χαμηλα μιξαρισμενη τη κιθαρα.

 

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε fenderiarh. Η μιξη ειναι σχεδον ανυπαρκτη να συμπληρωσω, σε αυτο το clip.  :P :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου