Προς το περιεχόμενο

Beat It - Michael Jackson & Eddie Van Halen solo (mp3)


mehiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι ευκολο να εχουμε το backing track? και αν εχεις σε pdf την παρτιτουρα...!! ευχαριστω!!!!@μαριος

 

ρε μαριο! βρισκομαστε στην εποχη των υπολογιστων .. του ιντερνετ..!! ! ;D ;D

 

 

πρεπει να τα ανεφερε και καποιος αλλος.. οτι στο πρωτο  tapping  ειναι σαν να κολαει λιγο ..αυτο

καλη προσπαθεια και ελπιζω να το φθασεις στο σημειο που θες.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό για τόσο σύντομο διάστημα μελέτης (δε νομίζω ότι θα κατάφερνα κάτι αντίστοιχο και με περισσότερη μελέτη), νομίζω ότι αυτό που λείπει (το ελάχιστο) θα έρθει με το live και τον ενισχυτή να χώνει σε καλές εντάσεις  ;)

 

Kepp up the good work  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαριο! βρισκομαστε στην εποχη των υπολογιστων .. του ιντερνετ..!! ! ;D ;D

 

 

πρεπει να τα ανεφερε και καποιος αλλος.. οτι στο πρωτο  tapping  ειναι σαν να κολαει λιγο ..αυτο

καλη προσπαθεια και ελπιζω να το φθασεις στο σημειο που θες.!

 

οντως ειναι λιγο σφιγμενο.

 

θα φθασει ελπιζω!

Thanks man! ;)

 

θελει πολυ δουλεια ακομα.προσεχε το timing.καλο ειναι να το μελετησεις με μετρονομο και πολυ αργα ;)

 

Φυσικα και θελει δουλεια.

Σ' ευχαριστω για την συμβουλη σου! Αν και δεν εχω προβλημα στον τροπο μελετης. Ξερεις ειχα καλο δασκαλο στο ωδειο. :) ;)

 

Να σαι καλα! ;)

 

Πολύ καλό για τόσο σύντομο διάστημα μελέτης (δε νομίζω ότι θα κατάφερνα κάτι αντίστοιχο και με περισσότερη μελέτη), νομίζω ότι αυτό που λείπει (το ελάχιστο) θα έρθει με το live και τον ενισχυτή να χώνει σε καλές εντάσεις  ;)

 

Kepp up the good work  ;)

 

Ακριβως αυτο ειναι. Δεν φταιει ο τροπος μελετης που προαναφερθηκε, αλλα ο λιγος χρονος τον οποιον δαιεθεσα.

Σαφως και με την συνεχη μελετη τις προβες και τα lives θα βελτιωθει (πιστευω και ελπιζω).

Οντως, παιζω με τον Peavey 6505+ (πρωην 5150 ii) μοντελο Van Halen.  Η ενταση ηταν στο 0,4. Ουτε καν στο 0,5.

120 watt κεφαλη σε καμπινα 2x12. Που να ανοιξει αυτο το πραγμα. ;D ;D ;D

 

Σ' ευχαριστω φιλε! :) ;)

 

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα mehiko

Αν αυτό είναι το αποτέλεσμα μελέτης που άρχισε χθες, ήτω γαμώ

Φαντάζομαι μεθαύριο θα "σπέρνει"  ;)

Keep on rocking

 

Να σαι καλα φιλε! ;)

Πραγματι μερα με την μερα το βλεπω να γινετε καλυτερο. Ισως καποια στιγμη το ξανα ηχογραφησω.

Σ' ευχαριστω!!!

:) ;)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου