Προς το περιεχόμενο

Αγορά ηχείων monitor


SteveB

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρες!

Είμαι κάτοχος μίας Focusrite saffire 6 κ ψάχνω πλέον να αγοράσω ηχεία monitor για να κάνω λίγο πιο εύκολα αυτά που θέλω!

Δεν έχω καμία γνώση στο χώρο της αγοράς ηχείων, οπότε οποιαδήποτε βοήθεια είναι δεκτή!

Δεν ψάχνω ούτε σουπερ υψηλές εντάσεις ούτε υπερβολικές τιμές, ψάχνω την καλύτερη δυνατή ποιότητα, μέχρι τα 200 ευρω  που μπορώ να διαθέσω. (νταξει και 210 να πάει δεν πειράζει ^_^)

Έχει κανείς καμια πρόταση;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων  :)

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://smart.noiz.gr/details.php?id=89130

http://smart.noiz.gr/details.php?id=92862

 

Με τη σειρά που τα έβαλα (δεν έχω καμία σχέση με τους πωλητές) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε, το θέμα είναι ότι δεν ψάχνω μεταχειρισμένα, ούτε άμεση αγορά :)

Γενικά απλά ψάχνω για κάποια "καθοδήγηση" του στυλ "άκου αυτά τα τάδε γιατί τα έχω δοκιμάσει και είναι πολύ καλά" κλπ κλπ ^_^

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"άκου αυτά τα τάδε γιατί τα έχω δοκιμάσει και είναι πολύ καλά" κλπ κλπ ^_^

 

Αυτό που λες δεν υπάρχει, είναι καθαρά θέμα γούστου, εξάλλου στα 200 ευρώ μην έχεις τρελές απαιτήσεις και περιμένεις κάτι εξαιρετικό! Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας να δοκιμάσεις εσύ ο ίδιος όσα περισσότερα μπορείς :) Τα μεταχειρισμένα πάντως μην τα απορίπτεις αν τα φοβάσαι, εξάλλου υποτίθεται πως τα ελέγχεις πιο πριν (εγώ πλέον σπάνια να πάρω κάτι καινούργιο, έχουν περάσει από τα χέρια μου πάρα πολλά μεταχειρισμένα, όχι μόνο μουσικός εξοπλισμός)! Αυτό στο λέω γιατί με τα ίδια λεφτά μπορείς να πάρεις κάτι μεταχειρισμένο που να είναι καλύτερο από κάτι άλλο καινούργιο (όπως πχ τα monitor που σου πρότεινα από τις αγγελίες)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου