Προς το περιεχόμενο

Duncan full shred!


kramer8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,θα ηθελα να ακουσω μερικες αποψεις για τους seymour duncan full shred.Οσοι "φορατε" τους συγκεκριμενους μαγνητες βοηθηστε και πειτε μου τι σας αρεσει τι δεν σας αρεσει κτλ...ευχαριστω.

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα προσφατα με μια washburn nuno signature η οποια φορουσε τον full shred σε bridge position και δεν εχω να πω κατι αρνητικο.Πολυ επιθετικος ηχος,απιστευτο γκαζι και κυριως για metal καταστασεις...Εγω προσωπικα που ασχολουμε με shred θα τον εβαζα αφοβα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον έχω σε neck θεση και είναι αρκετά καλός, γλυκά πρίμα με πολύ σκάσιμο και αρκετό γκαζάκι για τα βρωμικα. Στα καθαρά βέβαια ακούγεται λιγάκι ψώφιος αλλά αν είχε ωραία καθαρά δεν θα τον λέγανε full shred

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω και γω bridge στην PRS.

Πριν είχα τον SD Custom 5.

Μόνο του τον χρησιμοποιώ κατ εξοχήν για γκάζι (είτε ρυθμικά είτε lead), και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Επίσης στις άλλες θέσεις του επιλογέα και σε συνδυασμό με τον SD Jazz που έχω για neck, το αποτέλεσμα είναι επίσης πολύ καλό για καθαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου