Προς το περιεχόμενο

dunlop - slash signature (distortion-wah) απόψεις


avalon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορείς φυσικά να το χρησιμοποιήσεις μόνο ως Ουα-Ουά αλλά γιατί να δώσεις ένα σκασμό λεφτά αν θες μόνο Ουά;;; Πάρε ένα σκέτο με τα μισά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς!

Με 50-70 ευρώ βρίσκεις εδω μέσα μια χαρά cry baby...εγώ θα πάρω ένα απο αυτά, έτσι για να υπάρχει, γιατί γενικά δεν το χρησιμοποιω σχεδόν ποτέ. Τώρα τα signature είναι συνήθως ακριβά χωρίς λόγο..

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς φυσικά να το χρησιμοποιήσεις μόνο ως Ουα-Ουά αλλά γιατί να δώσεις ένα σκασμό λεφτά αν θες μόνο Ουά;;; Πάρε ένα σκέτο με τα μισά !!!!

 

Ακριβώς!

Με 50-70 ευρώ βρίσκεις εδω μέσα μια χαρά cry baby...εγώ θα πάρω ένα απο αυτά, έτσι για να υπάρχει, γιατί γενικά δεν το χρησιμοποιω σχεδόν ποτέ. Τώρα τα signature είναι συνήθως ακριβά χωρίς λόγο..

 

οτι λενε τα παιδια! :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς φυσικά να το χρησιμοποιήσεις μόνο ως Ουα-Ουά αλλά γιατί να δώσεις ένα σκασμό λεφτά αν θες μόνο Ουά;;; Πάρε ένα σκέτο με τα μισά !!!!

Ακριβώς!

Με 50-70 ευρώ βρίσκεις εδω μέσα μια χαρά cry baby...εγώ θα πάρω ένα απο αυτά, έτσι για να υπάρχει, γιατί γενικά δεν το χρησιμοποιω σχεδόν ποτέ. Τώρα τα signature είναι συνήθως ακριβά χωρίς λόγο..

οτι λενε τα παιδια! :)

 

+1

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω απολυτα.Αν δινουμε 220 στο γουα τοτε στα αλα θα τα πληρωνουμε σαν ενισχυτη.Αλλα ειπα οτι παω για ανταλλαγη οχι για αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου