Προς το περιεχόμενο

Ένα τελευταίο...Say Goodnight (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ είχα την ιδιαίτερη χαρά και απόλαυση να έχω με το μέρος μου τις δυνάμεις (ή μάλλον, υπερ-δυνάμεις) του Nikodemos και του τσελίστα Θοδωρή Παπαδημητρίου, καθώς και 2 υπέροχες φωνές..Το κομμάτι είναι το "κλείσιμο" αν θέλετε τις ιστορίας και σαφώς και ισχύει  ότι και στα προηγούμενα..με τη διαφορά ότι το έχω επισυνάψει στο soundcloud σε .wav αυτή τη φορά - με download επιλογή!

 

(Επίσης, θυμάμαι ότι όταν πέρναγα το μπάσο, για κάποιο λόγο είχα στο μυαλό μου τον audiokosta μετά της κυρίας του, οπότε there's a gentle hat tip there. :D :P)

 

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον Νικόδημο (και τον Θοδωρή) για τον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ τους, και να πω ότι ως φόρο τιμής χρησιμοποίησα αυτούσιο το stereo export που μου έστειλε (well, περίπου :P), γιατί ήταν ήδη εκπληκτικό.

 

Σας ευχαριστώ αν του δώσετε χρόνο! Καλό βράδυ

 

http://soundcloud.com/spyrosch/say-goodnight

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε μου η αρτιότερη μουσική που έχω ακούσει εδω μέσα ανεξαρτήτως στύλ.

Με αυτο που άκουσα ο πήχυς είναι ήδη πολύ ψηλά!

Σε ευχαριστώ.

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οου, φακ γιες. Υπέροχο, αναμένω το άλμπουν εναγωνίως (δις). Επίσης το θέμα στο πιάνο στο τέλος, το αναγνώρισα από το trailer ή μου φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τους πιο ολοκληρωμενους συνθετες-τραγουδοποιους-μουσικους οπως θελει ας το πει κανεις που υπαρχουν στο Noiz.

Πολυ ωραια η καληνυχτα σου φιλτατε Σπυρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα όλα τα κομμάτια που έχεις ανεβάσει και συνειδητοποίησα οτι έχω καποιες δεκαετίες να ακούσω Μουσικη!

Εύγε!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τους πιο ολοκληρωμενους συνθετες-τραγουδοποιους-μουσικους οπως θελει ας το πει κανεις που υπαρχουν στο Noiz.

Και μάλιστα με πολύ πρωτότυπη και προσωπική άποψη και "γραφή".

Πολύ όμορφο, αν και θεωρώ ότι αν είναι μέρος κάποιου concept project, χάνει πολύ όταν ακουστεί μόνο του (κάτι σαν να βλέπεις μόνο ένα κομμάτι μιας ταινίας).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ''χοντροεχουν'' θα ελεγα.Φιλε μου θα συμφωνησω με τον nasokosm .Εισαι απιθανος .

Μονο μια ''ανοητη''; ερωτηση τα τυμπανα ειναι programming ;

Μπραβο και παλι μπραβο . ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου